АГРОПОРТ збере вітчизняних і зарубіжних фермерів у Харкові

Диана Исаева 23.09.2016
Аgroport 2016

20-22 жовтня Міжнародний аеропорт «Харків» прийме на своєму майданчику масштабний форум «Агропорт Схід 2016». Захід пройде за підтримки Міністерства аграрної політики України, Національної академії аграрних наук, Харківської обласної державної адміністрації.

Вже в четвертий раз виставка АГРОПОРТ збере вітчизняних і зарубіжних фермерів, інвесторів і виробників обладнання з 20 країн світу.

Цього року форум проходить в рамках Міжнародного року зернобобових, оголошеного на 68 сесії Генеральної Асамблеї ООН. Традиційний аграрний стратегічний форум в перший день виставки буде присвячений фінансовій підтримці агросектора, контролю якості та стандартам експортної продукції.

«Стратегічна сесія – прекрасна можливість обговорити нагальні проблеми залучення фінансових ресурсів у сталий розвиток сільського господарства, виробництво і переробку сільськогосподарської продукції. Заявлені пріоритети Стратегії розвитку сільського господарства та сільських територій абсолютно корелюються з Цілями Сталого розвитку ООН. Упевнений, що пропозиції, які прозвучать в ході виступу і дискусії, будуть практично реалізовані і стануть серйозною підмогою для розвитку України», – Михайло Малков, міжнародний експерт ФАО.

Всі три дні форуму будуть наповнені спеціалізованими конференціями та майстер-класами для фермерів. В рамках заходу також відбудуться практичні семінари і демонстрація сільськогосподарської техніки.

«Мультиформатність АГРОПОРТу дозволяє протягом трьох днів розкрити всю актуальну проблематику генеральної теми форуму. Цього року радує той факт, що Міжнародний рік бобових має в нашій країні офіційний захід, концепція якого в унісон звучить з програмою розвитку агропромислової галузі України. А наше завдання – створити якісний діалог для всіх зацікавлених сторін», – зазначив керівник проекту АГРОПОРТ Дмитро Титаренко.

Ваши реальные доходы в 2017 году
ВЫРОСЛИ
85%
СНИЗИЛИСЬ
15%
Total votes: 2255