В жовтні Харків збере аграріїв України на AGROPORT 2016

Актуальная Правда 6.09.2016
Аgroport 2016

20-22 жовтня в Міжнародному аеропорту «Харків» відбудеться IV Міжнародний форум AGROPORT 2016. У поточному році форум проходить в двох форматах, які об’єднують Україну – Захід і Схід. Традиційно форум є візитною карткою Міжнародного року зернобобових, оголошеного в усьому світі Всесвітньої продовольчої організацією.

У травні поточного року AGROPORT West з успіхом пройшов у Львові на території Міжнародного аеропорту «Львів» ім. Данила Галицького.

Осінній AGROPORT East Kharkiv 2016 відбудеться в сформованому форматі конференцій, виставки та демонстраційного показу техніки. Програма форуму буде складатися з наступних напрямків:

20 жовтня (четвер) – День агробізнесу
21 жовтня (п’ятниця) – День фермера
22 жовтня (субота) – День поля

В рамках трьох днів на майданчику харківського аеропорту пройдуть понад 20 профільних конференцій, тематика яких охопить весь спектр аграрної галузі: від інвестиційної проблематики до використання найсучасніших технологій.

Міжнародний статус форуму в цьому році підтримується посольствами, консульствами та зарубіжними підприємствами 20 країн-учасників. Форум пройде за підтримки та сприяння Міністерства аграрної політики та продовольства України, Міністерства інфраструктури України та Міністерства охорони здоров’я України, а також Харківської обласної державної адміністрації. Організатором форуму з розвитку фермерства AGROPORT виступає консалтингова компанія Aviabrand.

Відмінною особливістю осіннього заходу стане «професійний обмін досвідом» фермерів Заходу і Сходу, оскільки планується приїзд і участь делегацій фермерів з 12 областей України. Крім цього, «родзинкою дружби» стане виступ Західної шеф-групи – кращих шеф-кухарів Львова з серією майстер-класів на виключно фермерської продукції.

Возобновить ядерный статус Украины?