Зупинимо соціалізм: Українка Вікторія Спарц перемагає на виборах у Палату представників Конгресу США від штату Індіана

Новости 6.11.2020

Уродженка Носівки на Чернігівщині, представниця Республіканської партії Вікторія Спарц перемагає на виборах у Палату представників Конгресу США від 5-го округу штату Індіана. Її головним гаслом стало «Зупинимо соціалізм!».

Спарц народилася в Україні в часи СРСР та використала свою історію, щоб потрапити до палати Конгресу. Вона перемогла демократку Крістіну Гейл.

Колишня членкиня Палати представників від цього округу, республіканка Сьюзен Брукс, вийшла на пенсію, тому у виборах брала участь Спарц. Демократи сподівалися перемогти на окрузі, розраховуючи на втому від політики чинного президента, республіканця Дональда Трампа.

Індіана і вважається штатом, який традиційно підтримує Республіканську партію. Більшість виборців Індіани на виборах віддали перевагу чинному президенту США.

Що про неї відомо?

Спарц переїхала до США 21 рік тому, у 2000-му, та отримала американське громадянство. Відомо, що вона викладала (чи й досі викладає) у Бізнес-школі Келлі Індіанського університету, а також обіймала посаду заступниці голови Республіканської партії округу Гамільтон.

Під час передвиборчої кампанії Спарц відкрито зверталася до республіканських виборців, попереджаючи про небезпеку соціалізму. Врешті-решт це принесло їй достатню кількість голосів консервативних виборців у окрузі.