КОРУПЦІЯ

Проректора Мельника Петро Васильовича, арештовано за хабарі від студентів Одеської юридичної академії, де головою наглядової ради є Давід Арахамія, а докторську дисертацію захищає генерал Валерій Залужний

Марія Гонтарева 7.12.2023

У Києві поліцейські затримали Мельника Петро Васильовича, проректора з навчально-методичної роботи Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія», бо він за гроші закривав сесію студентам. Йому загрожує ув’язнення до шести років.

Суддю Ірину Литвинову покарано за незаконний арешт службового автомобіля адвоката Лариси Криворучко. Відео

Сергій Медяник 7.12.2023

Вища Рада Правосуддя притягннула суддю Ірину Литвинову - заступника голови Печерського районного суд міста Києва, до дисциплінарної відповідальності за скаргою адвоката Лариси Криворучко.

Роман Бочкала та Богдан Хмельницький, які збирають донати від імені генерала Залужного, розважаються у елітному київському ресторані Жар і мʼясо. Відео

Вікторія Крафтнова 24.11.2023

Як повідомив журналіст Василь Крутчак, нещодавно, Роман Бочкала та Богдан Майданюк (ховається під прізвищем Хмельницький) розважаються у елітному київському ресторані Жар і мʼясо.

Pages