Актуальна Правда вимагає від міністра МВС Дениса Монастирського заарештувати замміністра економіки Крістіну Голубицьку. Відео

Новости 11.08.2021

Кабінет міністрів України повертає часи кривавого диктатора Януковича, призначивши заступницею міністра економіки Крістіну Голубицьку, дочку Ігоря Прасолова.

Його називали особистим конюхом Януковича, який виконував усі забаганки Сім'ї, тому отримав посаду міністра економіки на який просидів аж до розстрілів мирних громадян на Євромайдані.

Команда Актуальної Правди провела мітинг Міністерства внутрішніх справ, з вимогою притягнути до кримінальної відповідальності Крістіну Голубицьку та ії батька Ігоря Прасолова, який ховається в Криму та допомагає Путіну тримати окупаційний режим.

Згідно джерел редакції Актуальної Правди, Крістіна Голубицька часто відвідує країну-агресора Росію, тому у журналістів виникли питання до неї, чи шпигує на користь Кремля?

Більше двох тижнів ми відправляли інформаційні запити в міністерство економіки, щоб отримати відповідь на наступні питання: Які вказівки передають їй з Москви через батька?

Під час моніторингу реєстру судових рішень, команді Актуальної Правди вдалося дізнатися, що 32-річна Христина Голубіцкая має цивільний суперечку, яка розглядається в Оболонському районному суді міста Києва.

Тому знімальна група поїхала до суду, з надією отримати від Голубицької відповіді, але проти репортерів було здійснено жорсткий напад.

Голубицька підкупила суддю Андрія Шевчука, а той надав команду командиру відділення судової охорони Ігорю Таратуті, силою витягти кореспондентів з залу засідань та поламати відеотехніку.

Все, що відбулося у стінах Оболонського суду, дуже нагадує часи кривавого диктатора Януковича, коли його корумповані посіпаки катували та вбивали журналістів і громадських актівістів.

До активістів та журналістів Актуальної Правди вийшов особистий помічник міністра МВС, якому ми передали звернення та заяву про злочин щодо Крістіни Голубицької.

Команда Актуальної Правди звертається до міністра МВС Дениса Монастирського, негайно заарештувати заступницю міністра економіки Крістіну Голубицьку, за зловживання владою, корупцію, зраду держави та напад на журналістів.