Актуальна Правда запитала у посла США Вільяма Тейлора, як боротися з міністром Миловановим, який призначає у держпідприємства керівників-корупціонерів. Відео

Новини 18.12.2019

Сполучені Штати Америки активно допомогають нашій краіні успішно розвивати економіку, але за це вимагають боротися з корупцією. Тому редакція Актуальноі Правди запитала у Вільяма Тейлора, тимчасово повіренного у справах США в Украіні, щодо його ставлення до призначення керівників державних підприємств, які фігурують у корупційних скандалах та кримінальних справах з розкрадання держмайна.

Журналіст Сергій Медяник запитав Вільяма Тейлора, зараз ви виступали разом з міністром Миловановим, а ми в рамках журналістських розслідувань вже виявили мінімум 5 державних підприємств куди були призначені нові керівники з корупційними історіями, чи буде уряд США звертатися та впливати на цю ситуацію, щоб зупинити цей процес. Ми звертаємося до міністра, а він каже йти в правоохоронні органи, тоді навіщо це все робить міністр?

"Отже, ми не проводимо розслідування, але ми будемо раді подивитися на цю інформацію. У Віталія є ваш лист, ми подивимося його і зв'яжемося з вами", - зазначив Тейлор.

Ми підготовили інформацію щодо фактів, які ми виявили, та передали до посольства США в Украіні.