Автобус Госпітальєрів врізався у військове авто - загинула медсестра Австрійка

Новини 1.07.2022

Народний депутат Яна Зінкевич повідомила, що нажаль в родині Госпітальєрів сталось страшне горе. Екіпаж автобусу Кракен потрапив в страшне дтп. Зіштовхнувся з військовим кразом. Наше сонечко Австрійка, після 30 хв боротьби за життя нажаль померла. Вона отримала ушкодження голови, несумісне життям. Останні роки вона проживала та мала родину в Австрії, але за покликом серця повернулась в Україну, що рятувати поранених і за останні дні надала допомогу десяткам поранених!

Наш травматолог Корінф, громадянин Греції, але в душі українець, отримав складну травму руки, внаслідок чого його права кисть ампутована і він уже не зможе працювати по своїй спеціальності.

Анастезіолог Катя отримала важкі ушкодження ніг. Це був перший день її ротації
Анастезист Док, нейрохірург Юзік та водій Алекс отримали ушкодження середнього ступеню.

Весь екіпаж зараз знаходиться в лікувальних закладах, та опісля проходитиме реабілітацію. Наш Кракен здійснив свою місію, та вивіз стільки поранених скільки встиг, а це десятки врятованих життів. Зараз - ми маємо провести в останній шлях наше сонечко Австрійку. Та підтримати її родину.

Просимо вас про фінансову допомогу для наших журналістів та інформаційну боротьбу з російськими окупантами: 4441 1144 1008 2620 или PayPal: info@apravda.com

Телефонуйте у нашу редакцію та повідомляйте важливу інформацію: +38 044 362 90 11.