Бандит та розкрадач державних коштів Олександр Поворознюк, для відмивання власної репутації відкрив осередок ГО "Стоп Корупції" у Хмельницькому

Новини 10.02.2023

У Хмельницьку, бандит та розкрадач державних коштів Олександр Поворознюк, для відмивання власної репутації відкрив осередок ГО "Стоп Корупції", яка пов"язана з місцевим головою обласної військової адміністрації Сергієм Гамалієм.

Організував захід активіст Богдан Хмельницький-Майданюк, який свого часу теж мав проблеми з законом, його підозрювали у викраденні та побитті фермера у Київській області, за це він кілька років відсидів у СІЗО.

праворуч від Поворознюка - Богдан Хмельницький-Майданюк

Поворознюк у листопаді 2013 року підтримав кривавого диктатора Віктора Януковича у рішенні щодо призупинення євроінтеграційних процесів в Україні та розвороту у відносинах з Росією.

Має щонайменше три судимості, одна з яких за статтею «Розкрадання державного або колективного майна шляхом крадіжки. Таємне викрадення державного або колективного майна».

«Один крок на цю землю і я тебе с**а переїду трактором! Віриш, чи ні? Перевірите мене потім. Хлопці, ми живемо в Україні. І цим все сказано. В мене є певне вліяніє, я можу помогти вам розпаювати ці 150 гектарів, оформити державні акти на землю. А ці землі вже в оренді. Все, фініш, забудьте. Аукціон пройшов», – заявив Поворознюк місцевому жителю.

Останній випадок набув всеукраїнського розголосу восени 2018 року. Тоді одіозний Поворознюк з власними озброєними бандитами зайшов на поля ТОВ «Сім вітрів» у селі Йосипівка, які складалися із земель пайовиків та за ніч зібрав урожаю соняшника на 22 мільйони гривень.

Тоді ж правоохоронці разом із законними власниками урожаю прибули на місце події, однак відкрите кримінальне провадження за фактом крадіжки в особливо великих розмірах, а за кілька днів, за хабар, перекваліфікували за статтею «Хуліганство».

А ось таку правду про себе Поворознюк розповідав журналістам: «Я вам скажу чесно — оці руки дуже багато крали, дуже багато крали. Я ж кажу відверто — я крав у держави».

Олександр Поворознюк тричі стріляв у фермера з Кіровоградської області Юрія Ткача. В легенях у Ткача досі залишилися кулі. Проте жодного покарання Поворознюк за це не поніс, бо має родичів та кумів у владі.

Про це Юрій Ткач розповів в інтерв’ю Дмитру Гордону. Ткач наголосив, що Поворознюк тримає в страху мешканців усього району, а правоохоронні органи області мало реагують на його дії, оскільки Поворознюк має зв'язки у Офісі президента Зеленського.

Роман Бочкала, співласник організації "Стоп Корупції", журналіст, який отримав нагороду з рук кривавого Януковича, постійно зустрічається з головою обласної військової адміністрації Сергієм Гамалієм.

Таким чином друзі Бочкали та Стопкору напевно мають змогу кататися закордон під час війни, використовуючі тему "волонтерства", "боротьби з корупцією" та зв"язки з губернатором Гамалієм у власних інтересах.

зліва Гамалій, праворуч Бочкала