Чи продовжать в Україні воєнний стан? Мобілізація - реальна історія

Новости 22.05.2022
Україна планує мобілізувати один мільйон людей?

Журналіст "Актуальної Правди" Костянтин Медяник розповідає історію двох хлопців, які не можуть потрапити до лав ЗСУ через велику кількість добровольців. Тому виникає питання, чи продовжить Зеленський мобілізацію в Україні ще на 30 днів?

Роман і його друг розповідають історію, як вони не можуть потрапити до армії. За їх словами кількість добровольців, які прибувають до військових комісаріатів для служби в українській армії, у рази перевищує потребу Міністерства оборони.

Зараз у переважній більшості військоматів чисельність тих, хто хоче стати до строю, значно перевищує потребу України на сьогодні.

Нагадаємо, що 21 травня президент України Володимир Зеленський заявив, що сьогодні Україну у війні проти росії вже захищають 700 тисяч військових ЗСУ.

На початок війни чисельність Збройних сил України становила близько 250 тисяч. Відповідно до законодавства України, вона не може перевищувати 261 000 осіб, у тому числі 215 000 військовослужбовців.

Проте, вказується у законі, в особливий період ця кількість може збільшуватися за рахунок резервістів та мобілізованих.

Чисельність армії Росії сягає 1 млн 200 тис осіб.

Просимо про фінансову допомогу для інформаційної боротьби з російськими окупантами: 4441 1144 1008 2620 або PayPal: info@apravda.com