Чому міністр Монастирський не звільняє голову нацполіції Ігоря Клименко - 9 поліцейських зрадили Україну

Новини 10.07.2022

Дев’ятьом співробітникам Національної поліції Луганщини повідомлено про підозру у державній зраді – перейшли працювати на бік ворога під час окупації. За даними слідства, навесні, працівники Нацполіції області попри складену ними присягу зрадили державі та перейшли на бік росіян, повідомляє Офіс генпрокурора.

Під час тимчасової окупації населених пунктів Луганщини дев’ять співробітників поліції пройшли "співбесіду" з представниками псевдореспубліки, які є частиною окупаційної адміністрації РФ.

Під час "працевлаштування" підозрювані надали добровільну згоду на вступ до лав новостворених незаконних структур – так званих "Старобельского, Меловского, Беловодского РОВД МВД "ЛНР" та "прокуратуры Троицкого района "ЛНР".

Це вже не перші факти: які встановлені слідством, про те, як українські поліцейські масово переходять на бік російських окупантів. Це свідчить про те, що голова Нацполіції Ігор Клименко, не відповідає займаній посаді і міністр МВС Денис Монастирський повинен його звільнити.

Просимо вас про фінансову допомогу для наших журналістів та інформаційну боротьбу з російськими окупантами: 4441 1144 1008 2620 или PayPal: info@apravda.com

Телефонуйте у нашу редакцію та повідомляйте важливу інформацію: +38 044 362 90 11.