Департамент стратегічних розслідувань намагається посадити адвоката Ларису Криворучко за те що вона захищала свого клієнта від свавілля поліції

Новини 12.02.2023

Пам'ятаєте, на обшуці в травні 2020 року в м. Києві працівники ДСР - умисно, обізнано, протиправно нанесли адвокату Криворучко Ларисі Сергіївні численних тілесних ушкоджень при виконанні професійних обов’язків, підіймали під руки маленьке і тендітне тіло адвоката Лариси Криворучко і били об бетонну стіну, тіло і спина була в синцях, в кров розбита голова.

Зафіксовано лікарями. Один з працівників ДСР, який наносив тілесні ушкодження адвокату Криворучко Л., як писали журналісти, був затриманий в Одесі по ст.208 КПК за намагання зґвалтувати дівчину, в іншому випадку силою затолкав людину проти її волі у під’їзд, де потім побив.

Я пам'ятаю кожну секунду і кожне обличчя.

Нагадаю, працівники ДСР з просроченими ухвалами суду про обшук, тобто без ухвал - незаконно, без дозволу власників вилучали людське майно (автомобілі) - які потім суд зобов'язав повернути, оскільки вилучили незаконно і без ухвал суду; але поліція майно не повернула і вирішила не виконувати рішення суду.

При вилученні майна ряду людей, вилучили (прихватили під шумок) і автомобіль Лексус адвоката Лариси Криворучко, який, за повідомленням працівників ДСР був знаряддям злочину - умисного вбивства 2009 року.

Працівники ДСР, по старій традиції, в документи не дивляться, в протилежному випадку вони б замітили 2014 рік випуску автомобілю Лексус. Але вбивство, так вбивство.

При вилученні автомобілю Лексус адвоката Лариси Криворучко: автомобіль били ногами, царапали ключами, витягали задом наперед з підземного паркінгу, царапали об боки паркінгу і як висновок незаконно вилучили, вскрили автомобіль без адвоката, проникли незаконно у володіння адвоката без дозволу власника, зникли гроші і коштовне майно, адвокатські дос'є, що охороняються кримінальним законом, незаконно, без повідомлення Ради адвокатів регіону.

В цілому, оці всі дії містять ознаки ряду злочинів за особливою частиною Кримінального Кодексу України.

Чому незаконно?

- Тому що висновок про незаконність зробив Київський апеляційний суд. Два рази.

Чому два рази?

- Тому що Печерський районний суд м. Києва два рази арештовував автомобіль адвоката Криворучко Лариси - правда, викликати в суд суддя Литвинова І. - забула робити або їй не дозволила це зробити профнекомпетенція.

Про суд "забула" викликати в судове засідання власника майна і "порушення адвокатських гарантій" на суддю Печерського районного суду м. Києва Литвинову Ірину ВРП відкрило дисциплінарне провадження.

Війна "спасла", як це не трагічно звучить, від дисциплінарної відповідальності суддю-яка порушує закон Литвинову.

Але, вважаю, тимчасово, тому що порушникам гарантій адвоката і порушникам закону в судовій системі - не місце. Впевнена.

ДБР у м. Києві зареєструвало одразу кримінальне провадження № 62020100000001181 від 11.06.2020 і з усім норовом почали розслідувати, однак, надовго їх не вистачило, певне, "порішали".

Чому я зробила такий висновок?

- Тому що моєму Клієнту (нині несудимому вже) за зміну статті пропонували дати їм хабар - 35 000 доларів США, я порадила клієнту не ставати на злочинний шлях оцих "пропонувальщіків". Через місяць, зробили зміну статті - по закону і за зарплату в гривнях.

Минуло трохи часу і ДБР у м. Києві десь зникло з поля зору, вирішило закрили справу і навіть забули постанову надіслати потерпілому адвокату Криворучко Л. і її представнику. Однак, все таємне стає явним і скарга направилась в суд для скасування незаконної постанови ТУ ДБР у м. Києві.

Печерський районний суд м. Києва: скасував постанову як незаконну, досудове розслідування відновилося, але ТУ ДБР у м. Києві, певне, знову стало не зовсім на законний шлях і знову вирішило тихо відмовчатися, направили запит.

Подивимося на цих працівників ТУ ДБР у м. Києві за гроші людських податків. Розкажу вам все. В документах замість тисячі слів.

Робота ДБР у місті Києві є незадовільна.

Але це не кінець історії, адвоката Лариса Криворучко хочуть судити за побиття 26 поліцейських з департаменту ДСР, які насправді й побили адвоката Криворучко на цьому обшуку, де вони незаконно перебували і незаконно (без ухвали суду) вилучали майно.

26, Карл! Не 2, не 6, а 26 діючих і «професійних» працівників ДСР Національної поліції України. Навіщо нам такі працівники поліції, якщо одна дівчина адвокат, «кладе на лопатки» 26 осіб чоловіків.

Висновок?

Країна - де править беззаконня, корупція і панібратство, яке не знаходить свого кінця, - невиліковна.

Хочу, щоб в Україніі запровадили в практичній площині Регрес компенсації з власних кишень працівників державних структур (а не з бюджету) за всю шкоду, що вони роблять.

Це я періодично обговорюю з розумними суддями. Мої думки знаходять своє підтвердження. Україна - варта Закону.

Доктор юридичних наук Лариса Криворучко