Депутат Трускавця Анатолій Стародуб та Василь Гундер - водій тендерного шахрая Ігоря Гринкевича, вкрали у міста котельню та продають втридорога тепло містянам

Новини 4.01.2023

А допомагає їм у злочинних схемах - підручна служка Сенюк Руслан Михайлович, через компанію "Тамрис". Організаційні питання вирішує, заступник директора з реалізації та маркетингу Трускавецкурорту: Дембіцька Марина Дмитрівна.

Про те, як були вкрадені у держави санаторії Трускавця проросійськими політиками, у наступній публікації.

Вася Гундер був водієм Крузака LC-200, який оформлено на приватне підприємство "Вернісаж-2000", де власнецею записано Гринкевич Світлану Степанівну, родичка відомого у Львові і не тільки, тендерного шахрая Ігоря Гринкевича.

Васю було відправлено керувати фірмою «Бориславтепло», яка за допомогою голови комісії з питань бюджету, фінаннсів, підприємництва, комунальної власності та майна Трускавецької міської ради Стародуба Анатолія Георгійовича віджала котельню №2 за на вулиці Городище 33.

Зараз котельня чомусь знаходиться у оренді ТОВ «Українська готельна група», а надприбутки отримує «Бориславтепло», яке потім виводить у офшори, це не єдина котельня, яку в Україні віджала ця злочинна зграя, тому ми готовимо ще серію публікацій, про їх схеми.

Звертаємось до поліції та прокуратури України, ДБР, СБУ та НАБУ, вважайте цю публікацію заявою про злочин, просимо внести ці данні у реєстр досудових розслідувань та видати підозри особам, які прописані у цій публікації.

Під час війни з Росією - мародери повинні бути покарані у десять разів суворіше аніж у мирний час!