Диктатура від спікера Ради Руслана Стефанчука: народним депутатам заборонили розповідати правду про закони, які приймає український парламент

Новини 1.03.2023

Верховна Рада підтримала у першому читанні законопроєкт щодо заборони поширення інформації про засідання парламенту під час дії воєнного стану. За законопроєкт проголосували 234 депутати.

Законопроєкт "Про внесення змін до деяких законів України щодо заборони поширення інформації про пленарне засідання Верховної Ради України під час дії воєнного стану" зареєстрований 9 лютого за ініціативи понад сотні нардепів, серед яких і спікер Ради Руслан Стефанчук.

Зокрема, пропонується затвердити, що під час дії воєнного стану в Україні нардепутату забороняється поширювати в будь-який спосіб інформацію про час, місце, перебіг і результати проведення (продовження) пленарного засідання раніше ніж через одну годину після закриття цього пленарного засідання або оголошення перерви у триваючому пленарному засіданні.
У разі порушення Рада без обговорення може позбавити народного депутата права брати участь у пленарних засіданнях або триваючому пленарному засіданні на строк до п’яти днів таких (такого) засідань.