Голосіївська поліція саботує пошук вбивць журналістки Софії Курах. Відео

Новини 15.10.2021

3 квітня 2020 року на території київського Експоцентру було вбито журналістку Софію Курах.

Софія їхала на велосипеді, а попереду неї також пересувалася особа на ровері, яка мала змогу розпорошити нервово-паралітичний газ, такі діх спричинили падіння Курах.

Потім Софія підвелася, але знову впала та втратила свідомість, ії колеги викликали швидку, яка по приїзду, забрала Софію всередину автомобіля.

Медики навмисно не відвезли Софію в лікарню і приблизно 50 хвилин, щось з нею робили за зачиненими дверима, при цьому поводилися, наче вони актери у театрі.

Згодом, лікарі заявили, що зробили, все, що змогли, але журналістка Софія Курах померла.

Приїхала слідча-оперативна група, прийняла заяву від Сергія Медяника, чоловіка Софії, яку швидка відвезла до моргу на вулиці Оранжерейна.

Згідно джерел редакції Актуальної Правди, коли медики передавали труп Софії, на питання співробітників моргу, що сталося, лікарі не змогли надати відповідь.

Трагедія сталася вдень п'ятниці, але ані в суботу, ні у неделю кримінальну справу щодо вбивства журналістки Софії Курах так і не було відкрито.

Це грубе порушення законодавства України і свідчить про те, що керівництво Голосіївської поліції та прокуратури чекали повернення генералів з п'янок вихідного дня, щоб ті надали відповідні команди.

Лише у понеділок справу було внесено до єдиного реєстру досудового розслідування та проведено розтин Софії Курах.

Розслідування у рамках кримінальної справи щодо вбивства журналістки було доручено провести Дмитру Пенківському, який щиро та профейсіно розпочав слідчі дії.

ВІн допитав членів обох бригад швидкої Києва, яки вказали, що виконували по телефону команди свого керівника, яка доречі входить у робочу групу з питань реформування системи охорони здоров'я України, заснованною указом президента Володимира Зеленського.

Як тільки ця інформація спливла у ході допитів, у слідчого Дмитра Пенківського відразу забирають кримінальну справу щодо вбивства Курах під приводом реформування поліції.

Як відомо, у 2020 році, слідчих поліції відправили на фільтрацію, частині офіцерів заборонили розслідувати важкі статті, в тому числі професіоналу Пенківському, якого навіть зпрошують читати лекції до Академії МВС.

Це відбуло влітку 2020 року і з того часу, жодних слідчих дій поліція та прокуратура не проводила, навіть не було отримано висновок судово-медичної експертизи.

З самого початку, безпосередній керівник Пенківського, старший слідчий Олег Самойлик, ставив палки у коліса розслідування, незаконно відправляючи слідчого Дмитра охороняти людей на ковідній обсервації.

Восени 2020 року, журналісти Актуальної Правди, розуміючи, що слідство зайшло у глухий кут, та є треті особи, які дають команди копам нічого не робити, тодішньому керівнику поліції Києва Андрію Крищенко було задано питання, щодо результатів розслідування вбивства Софії Курах.

Після цього, у приміщенні Голосівської поліції, слідчий Самойлик зустрівся з Сергієм Медяником, чоловіком журналістки Софії Курах, якого в рамках кримінальної справи було визнано потерпілим.

Самойлик пообіцяв прискорити розслідування в найкоротший термін і дуже хвилювався, як же журналісти посміли задавати питання пану Крищенко.

З того часу, слідчий Олег Самойлик не виходов на зв'язок та перестав брати слухавку, що вказує на його корупціний інтерес щодо саботажу пошуку вбивць журналістки Софії Курах.

Потрібно розуміти, що журналісти АП, неофіційно зверталися за допомогою у розслідуванні до Антона Геращенка, заступника міністра МВС Авакова, який навіть надав свого багаторічного радника.

Але пройшло більше року, а вбивці журналістки Софії Курах так і не були знайдені, що свідчить про тиск на слідство з високих політичних кабінетів України.

Колектив редакції Актуальної Правди звертається до президента Володимира Зеленського, міністра внутрішніх справ Дениса Монастирського, генпрокурорши Ірини Венедіктової, керівника СБУ Івана Баканова та директора ДБР Олексія Сухачова з вимогою взяти кримінальну справу під особистий контроль, знайти вбивць репортера Софії Курах та передати їх до суду.

Також звертаємось до президента США Джозефа Байден, задайте питання президенту Зеленському, чому ниточки вбивства журналістки Софії Курах ведуть до його офісу.