Голова Комітету оборони Олександр Завітневич, під час війни, купив собі елітний Mercedes-Benz

Сергій Медяник 30.10.2023

"Знаєте коли закінчиться війна? Ніколи!", - констатує журналіст Сергій Медяник. Бо Зеленському і його слугам війна дуже вигідна. Нардеп Завітневич Олександр Михайлович, голова Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки, 27 жовтня 2023 року купив собі елітне авто, сірий Mercedes-Benz E53 AMG, яке коштує пару мільйонів гривень.

На цьому фото таке ж саме авто, яке купив Завітневич

Причому, щоб заховати нову цяцьку, оформив на свого помічника Квашненко Романа Михайловича.

І це в той час, коли волонтери збирають гроші на іжу для воїнів ЗСУ. А знаєте, як Завітневич став головою Комітету оборони?

Його дружина Наталія (на фото у червоному колі), народилась у Кривому Розі, та навчалась у 95-й гімназії в одному класі із Володимиром Зеленським.

Зверху Наталія Завітневич, знизу Володимир Зеленський (обидва у червоному колі)

Корупція, кумівство та непотизм - основа влади Зеленського. Доречі, на цього Квашенко, записано два паркомісця у "Новопечерських Ліпках", де живуть ТОП-корупціонери та бандити, за адресою Київ, вулиця Драгомирова Михайла 17-Б, гараж 207 та 208.

Війна з Росією дуже збагатила правлячу владу Зеленського, яка вже 1,5 роки сидить на фінансах з інших країн та гуманітарній допомозі, яку вони кожного дня розкрадають.

Помічник Завітневича - Квашненко Роман Михайлович