Голова Вінницької ОВА Сергій Борзов наклав незаконну цензуру на роботу журналістів у лікарнях

Новини 2.09.2022

Заступниця директорки департаменту охорони здоров’я та реабілітації Вінницької обласної військової адміністрації Тетяна Бондаренко повідомила, що майже від початку війни з Росією, у Вінницькій області діє наказ голови ОВА Сергія Борзова, щодо заборони відвідування закладів охорони здоров’я області представниками ЗМІ.

За словами Тетяни Бондаренко, станом на 18 липня в заклади охорони здоров'я звернулися за медичною допомогою 203 потерпілих від ракетного удару 14 липня, з них – 110 отримали амбулаторну допомогу.

Фактично, у Вінницькій області, незаконно накладено цензуру на роботу журналістів, що може свідчити або про перевищення службових повноважень з боку Борзова, або настання диктатури в Україні.

Трудова діяльність Сергія Борзова почалася у 25 років, протягом 5-ти років він був директором команди КВН «Вінницькі перці» та працював у ТОВ «ТТО Олександр Масляков і Компанія».

Із 17 червня 2014 року - заступник Керівника Державного управління справами при Адміністрації Президента України Петра Порошенка, де отримав державну елітну квартиру 187,8 м² в Києві вартістю 3 мільйони доларів, а потім незаконно привласнив.

Дружиною Борзова є чинна народна депутатка Ірина Борзова, батько якої Наум Барула, 10 років керував компанією Олександра Маслякова, який отримав від Путіна орден «За заслуги перед Отечеством» I ступеню.

Просимо вас про фінансову допомогу для наших журналістів та інформаційну боротьбу з російськими окупантами: 4441 1144 1008 2620 или PayPal: info@apravda.com

Телефонуйте у нашу редакцію та повідомляйте важливу інформацію: +38 044 362 90 11.