Голову Верховного Суду Всеволода Князєва арештовано за хабар 3 мільйони доларів від олігарха Костянтина Жеваго, гроші передавало адвокатське об’єднання Ілляшев і партнери. Відео

Новини 16.05.2023

Голова Верховного Суду Всеволод Князєв, схоплений на тримільйонному хабарі, гроші передали представники адвокатського об’єднання «Ілляшев і партнери» за рішення Великої Палати від 19 квітня 2023 року на користь олігарха Костянтина Жеваго в справі про визнання недійсним договору купівлі-продажу 40,19% акцій ПрАТ «Полтавський ГЗК»

У лютому голова Верховного суду Всеволод Князєв заявив, що критичні висловлювання заступника керівника Офісу президента Андрія Смирнова щодо кандидатів на посади членів Вищої ради правосуддя у листопаді 2022 року могли зашкодити судовій реформі.

Смирнов відповів, що критика в бік кандидатів звучала не лише від нього, але й від антикорупційних організацій.

НАБУ на брифінгу підтвердило, що викрито "масштабну корупцію у Верховному Суді", а саме схему щодо одержання неправомірної вигоди керівництвом та суддями ВСУ.

Всеволод Князєв є головою Верховного Суду з 1 грудня 2021 року. 25 травня 2023 року йому виповниться 44 роки.

Журналіст Бойко стверджує, що на операцію НАБУ по викриттю судді Князева міг мати вплив олігарх Ігор Коломойський, який намагався забрати в Жеваго ці акції і нещодавно купив на свою користь рішення Північного апеляційного господарського суду.

Згідно інсайдерської інформації АП, олігарха Жеваго обслуговували у адвокатському об’єднанні «Ілляшев і партнери»: Михайло Ілляшев, Андрій Конопля та Марина Рященко.