Il Tirreno: Президент Зеленський здав росіянам у оренду свою вілу у Італії

Новини 2.09.2022

Газета Il Tirreno поширила новину, що Зеленські здали свою віллу в Форте-дей-Мармі у Італії, за 50 тисяч євро на місяць подружжю громадян РФ.

Журналісти зацікавились цією історією, бо кілька днів на узбережжі Версилія ходили чутки про те, що, імовірно, російська пара орендувала віллу Вітторія Апуана у тосканському Форте-дей-Мармі.

Il Tirreno також повідомило, що були відкриті переговори щодо будинку з кількома корейськими туристами, які хотіли орендувати його на серпень за суму від 50 до 70 тисяч євро.

Проте торг закінчився патовою ситуацією. Вибір тоді впав на російських орендарів, подружжя, яке наразі живе і працює в Лондоні. Жінка, яку перехопили журналісти місцевої газети біля вілли, відмовилася від коментарів.

Агент з нерухомості Real Estate Forte dei Marmi Villas Клаудіо Сальвіні у La Stampa заперечив це. За його словами, Олена Зеленська дала компанії мандат на оренду вілли з пунктом "без росіян".

Сальвіні сказав, що "можливо, хтось випадково почув, як хтось говорить російською, і припустив, що в будинку є росіяни. Але я це категорично заперечую. Можливо, вони були гостями, але не тими, хто орендував". Зазначається, що вілла дійсно була здана в оренду парі на літо, але Сальвіні не може сказати, живуть вони в Лондоні, чи ні.

У 2019 році журналісти "Слідство.Інфо" повідомляли, що тоді ще кандидат у президенти Володимир Зеленський має незадекларовану 15-кімнатну віллу в Форте-дей-Мармі. У Зеленського заявили, що за законом він не зобов'язаний декларувати свою італійську віллу.

Форте-дей-Мармі відомий в Італії як місце, де хазяйнують росіяни. Десять років тому, коли серед російських багатіїв з’явилася мода купувати нерухомість у цьому містечку, російські медіа називали його "московською провінцією".

Зокрема, в італійському місті розташовані будинки російських олігархів: Романа Абрамовича, Олега Дерипаски та Михайла Прохорова.