Ірина Верещук каже про нову хвилю біженців на захід України - їм потрібне житло, одежа, їжа

Новини 2.09.2022

Віцепрем'єрка з питань реінтеграції Ірина Верещук каже про нову хвилю внутрішнього переміщення зі сходу на захід України, що почнеться напередодні опалювального сезону. Луганська, Донецька, частина Дніпропетровської, Харківської та Запорізька областей, відрізані від газопостачання, і відновити його поки немає можливості. У зв'язку з цим жителі будуть змушені їхати і шукати притулок на заході України.

Верещук додала, що зареєстровані тільки 4,5 мільйона переселенців, хоча насправді йдеться про майже 7 мільйонів людей, які переїхали на захід України.

Редакція та громадська організація "Актуальна Правда" ініцюювали проект для поселення біженців HOUSE FOR REFUGEES: https://www.apravda.com/content/proekt-house-refugees

24 лютого 2022 року Російська Федерація почала збройну агресію проти України. Російська армія за допомогою літаків, ракет та танків зруйнувала сотні тисяч будинків по усій країні. Тепер, українцям, які мешкали у цих домівках, нема де жити. Тому громадська організація "Актуальная Правда", яка є співзасновником редакції "Актуальна Правда", разом з Інститутом проектування та інжинірингу виступають з наступною ініціативою - HOUSE FOR REFUGEES:

1. Експерти з нерухомості, знаходять будинки, які були недобудовані, або зараз закинуті.

2. Юристи проводять оцінку ризиків.

3. Укладається угода купівлі-продажу землі та будівель.

4. В будинках спеціалісти проводять будівельно-монтажні роботи з використанням будівельних матеріалів, які не шкодять екології та встановленням обладнання для заощадження використання енергії та алтернативні джерела живлення.

5. Заселяємо біженців, у пріоритеті, це багатодітні сім'ї та люди з особливими потребами. Ми вже відібрали для пілотного проекту, 5 об'єктів у Тернопільскій області, бо це найбезпечніше місце за час війни.

Для старту ми обрали три населенних пункта. Перші два знаходяться за 30 кілометрів від міста Тернопіль, а треття місцина, за 40 кілометрів від міста Івано-Франківськ. Це чудові містечка, де нема забруднення екології, та є можливість бути у безпеці.

Просимо вас про фінансування цієї благодійної ініціативи, разом ми зможемо допомогти нужденним людям. Ви можете зв'язатися з нами за наступними контактами: info@apravda.com, та телефоном +38 (044) 362 90 11, Київ, вул. Обсерваторна, 23.

На сьогодні Кабінет Міністрів України намагається вирішити проблему з житлом для біженців лише такими шляхами:

1. Модульні містечка, основний недолік такого підходу, що це тимчасове рішення.

2. Побудова нового житла, недоліки: близько 1 року потрібно на проекування та будіельні роботи, а з огляду на високі ризики корупції, урядові проекти можуть бути не доведені до фінальної стадії.

Тому, наш проект HOUSE FOR REFUGEES - актуальний, швидкий для реалізації та довгостроковий за ефективністю. В Україні, через кілька місяців почнеться холодна погода, тому наш проект потрібно негайно втілювати. Як тільки ми переведемо ці 5 об'єктів на стадію заселення, ми спільно проведемо аналіз реалізації даного проекту та відберемо наступні 40 будинків, у яких також проведемо будівельно-монтажні роботи для заселення біженцями.

Просимо вас про фінансову допомогу для наших журналістів та інформаційну боротьбу з російськими окупантами: 4441 1144 1008 2620 или PayPal: info@apravda.com

Телефонуйте у нашу редакцію та повідомляйте важливу інформацію: +38 044 362 90 11.