Корупційний скандал: Національна академія аграрних наук України проводить незаконний конкурс на директора дослідного підприємства імені Кутузова. Відео

Новости 13.12.2021

У селі Прямобалка у Одеській області функціонує дослідне підприємство имені Кутузова, яке до 2021 року знаходилось у занепаді та загрузло у великих боргах, бо місцеві чиновники-корупціонери лише грабували його з метою довести до банкрутсва та віджати у держави.

Коли на підприємство прийшов новий керівник - Максим Парлікокошко, підприємство почало розквітати, борги по зарплаті були закриті, трудовий колектив повірив у майбутнє.

Але місцевих князків це не влаштовувало, тому вони домоглися, щоб Національна академія аграрних наук України напочатку року провела конкурс на посаду нового директора.

Але план нечесних на руку місцевих ділків провалився, бо конкурс виграв Максим Парлікокошко, з яким Нацакадемія повинна була укласти контракт.

Усіляко затягуючи процес підписання контракту з Парлікокошко, корупціонери знову організували наприкінці 2021 року новий конкурс, але вже незаконний.

Про це докладно розповів директор Інституту водних проблем і меліорації у підпорядкуванні якого знаходиться підприємство імені Кутузова.

Обурений беззаконням, трудовий колектив підприємства, звернувся до громадської організації Актуальна Правда і вони разом, у день проведення конкурсу, приїхали з мітингом до Нацакадемії.

Злякавшись, все керівництво вчених втекло на лікарняний, а замість себе відправило виправдовуватися, секретаря конкурсної комісії з відбору кандидатів на посади директорів державних підприємств НААН Ігоря Ліщишина.

У Нацаакадемії невеликі зарплати, але це не завадило Ігореві Ліщишину, кинути високооплачену посаду у міжнародній юридичній компанії "Олександров та партнери", бо напевно хабарі виявились більш привабливими.

Команда Актуальної Правди звертається до керівництва Національної академії аграрних наук України - припинити творити беззаконня та укласти контракт із конкурсантом Максимом Парлікокошко, який вже виграв конкурс на директора підприємства імені Кутузова.