КПК и журналист Сергей Медяник поприветствовали главу Пентагона Ллойда, поблагодарили США и рассказали о коррупции в украинской армии. Видео

Новини 20.10.2021

Команда Конституційно-Правового Конгресу та журналіст Сергій Медяник, приїхали до Міністерства оборони України з привітання до голови Пентагону Остіна Ллойда.

Ми виказали велике дякую платникам податків США, за те, що вони не втрачають віру в перемогу українців у війні з Росією.

Напад путінської Росії на Україну був великим шоком для наших громадян.

Міністр оборони США Остін Ллойд запевнив українців, що США і надалі буде підтримувати нашу державу.

Під час мітингу, команда КПК не мала щмоги промовчати про корупцію в українській армії.

Ми навіть під час акції стали свідками безладу в армії, українські солдати, замість бойвої підготовки і звільнення країни від окупантів, займаються паркувальним бізнесом.

Також команду КПК здивувала реакція Міноборони на наш мітинг, яка межувала з ідіотизмом. Коли ми почали акцію, внутрішній периметр двору вздовж паркану оточили солдати в повній бойовій викладці, немов на них нападають путінські штурмовики.

Потім службові ворота для автомобілів, було закрито та замотано іржавими ланцюгами, що згодом навіть завадило заїзду у дівр Міноборони кортежу голови Пентагону.

Команда КПК звертається до головнокомандуючого України Володимира Зеленського та влади США, з вимогою, до кінці 2021 року, вигнати російсько-путінських окупантів з Криму, Луганська і Донецька!