Мер Ігор Терехов надав дозвіл підлеглому Сергію Колеснику розважатися на морі у Франції, а в цей час росіяни знищують ракетами Харків

Новини 5.09.2022

Колесник Сергій Володимирович, директор Департаменту землеустрою Харківської міської ради погорів на розвагах у елітному курорті Франції, місті на морі Ніцці, в той час, коли росіяни знищують ракетами Харків.

Мером Харкова є Ігор Терехов, без його дозволу та підписанної командировки, Колесник не мав би змогу перетнути державний кордон України, бо лише заброньовані чоловіки, мають відстрочку від мобілізації.

Бронь на чоловіка до військомату може виписати лише керівник установи, як раз Терехов і надав "бєлий білет" Колеснику та підписав командировочне посвідчення, щоб той міг поїхати до Франції на море.

На фотографіях в Instagram Колесник позував на тлі фонтану й Porsche. Разом із цим авто небайдужі зафіксували ще одну автівку з харківськими номерами.

Також є великі питання до голови прикордонної служби України Дейнеко, який встановив двойні стандарти, бо насправді, забороняти виїзду чоловікам, ніде не прописано у законодавстві України, тому прикордонники роблять заборону у ручному режимі, отримуючи або хабарі, або за зиск за свої послуги.

Тому, коли Колесник їхав закордон, то мер Терехров або дзвонив, або писав листа до Києва і особисто прохав голову ДПСУ Сергія Дейнека пропустити підлеглого по мерії.

Просимо вас про фінансову допомогу для наших журналістів та інформаційну боротьбу з російськими окупантами: 4441 1144 1008 2620 или PayPal: info@apravda.com

Телефонуйте у нашу редакцію та повідомляйте важливу інформацію: +38 044 362 90 11.