Мустафа Найєм зізнався у корупції: в Укртрансбезпеці продавали довідки за 700 гривень

1 2.09.2022

Мінінфраструктури, СБУ, Нацполіція та Укртрансбезпека викрили та задокументували протиправну діяльність посадовців, які з 2016 року стимулювали штучний дефіцит дозволів на здійснення міжнародних вантажних перевезень та видачі їх за підробленими документами. Про це повідомив заступник міністра інфраструктури Мустафа Найєм.

у Facebook.

Він розповів, що схема працювала таким чином, що дозволів вистачало тільки "своїм", а наприкінці кожного року дефіцитні бланки продавались по 700 доларів замість 80 грн.

У рамках розслідування кримінальної справи правоохоронці провели обшуки у пункті видачі дозволів у Борисполі та у помешканнях діючих та колишніх працівників Укртрансбезпеки.

За даними слідчих, організація схеми зловживань забезпечувала колишнім працівникам Укртрансбезпеки тіньовий дохід у розмірі понад 1,5 млн дол щорічно.

Більшість працівників пункту видачі дозволів "Бориспіль", які підозрюються у організації схеми усунули від виконання обовʼязків у листопаді 2021 року. Керівник пункту видачі дозволів був звільнений у червні 2022 року.

Нагадаємо, Мустафа Найєм є заступником міністра Кубракова, якого підозрюють, що він отримав великі відкати під час "Великого будівництва", а щоб сховати хабарі, офрмив офшор.

Просимо вас про фінансову допомогу для наших журналістів та інформаційну боротьбу з російськими окупантами: 4441 1144 1008 2620 или PayPal: info@apravda.com

Телефонуйте у нашу редакцію та повідомляйте важливу інформацію: +38 044 362 90 11.