Нардеп-корупціонер Міша Радуцький з фракції "Слуга Зеленського" готується втікати до Ізраїлю - причетний до вбивства журналістки Софії Курах

Сергій Медяник 2.11.2023

Як стало відомо з власних джерел редакції "Актуальна Правда", народний депутат Радуцький Михайло Борисович з фракції "Слуга Народу", вже отримав паспорт Ізраїлю.

Радуціький зареєстрованний у місті Бат-Ям, місто та курорт в Ізраїлі, розташоване в Тель-Авівському окрузі, входить в агломерацію Ґуш-Дан, у 4 кілометра від Тель-Авіва з півдня і у 2 кілометра від старого міста Яффо.

Населення Бат Яму 200 тисяч мешканців. Один з улюблених морських курортів ізраїльтян. Має понад 3 км піщаних пляжів, великий міський парк, найсучасніші центри відпочинку, велику штучну ковзанку.

Михайло Радуцький є головою комітету з питань охорони здоров'я у Верховній Раді України, який активно розкрадав мільярди під час карантину ковіду.

Сімейка Радуцьких веде бізнес разом з проросійським нардепом Вадимом Столарора та причетні до катування і вбивства Анастасії Островської, дружина екс-міністра МОЗ України Квіташвілі.

Михайло Радуцький керує тимчасовою робочою групою з питань реформування системи охорони здоров'я, яку Указом №55/2020 створив президент Зеленський 21 лютого 2020 року.

У цю групу входить Наталія Стахова, вона на той час керувала профсоюзом швидких Києва.

У квітні 2020 року, на території Експоцентру, з велосипеду впала журналістка Софія Курах.

Приїхали дві швидкі з підстанції швидких №3 Києва, але вони відмовились відвезти Софію у лікарню, яка знаходилась за 3 кілометра.

журналістка Софія Курах

Журналістка Софія Курах вмерла через 55 хвилин в авто швидкої, на допитах в поліції, лікарі сказали, що їх діями по телефону керувала саме Наталія Стахова.

Після цих допитів, поліція та прокуратура різко почала саботувати розслідування і до сьогодняшнього дня відстуній рух у розкритті злочину в рамках кримінальній справи.

Також категорично відмовились проводити перевірку дії лікарів швидкої Валентина Гінзбург, директорка Департаменту охорони здоров’я КМДА та міністр МОЗ Віктор Ляшко.

А Наталія Стахова пішла на підвищення і тепер керує швидкою Києва.

Тому наша редакція зробила попередній висновок, що журналістку Софію Курах вбили лікарі швидкої.

Це політичне замовлення і ми вважаємо, що Михайло Радуцький також причетний до вбивства Софії Курах і жоден його паспорт іноземної країни не завадить здійснення покарання.

витяг з бази Міністерство внутрішніх справ Ізраїлю від 15 серпня 2022 року щодо паспорту Михайла Радуцького