Насильник Дмитро Пузік та його мати Валентина Жованік вже рік не випускають з дому маленьку дівчинку Катю. Відео

Новини 15.10.2021

Дмитро Пузік, співробітник Укртрансгазу, цілий рік тримає в заручниках дитину, таким чином здійснюючи над нею насильство. Маленька дівчинка Катя позбавлена ​​можливості спілкуватися і гратися з іншими дітьми, не ходить в школу, не отримує належної медичної допомоги.

Команда Актуальної Правди разом з мамою Каті та ії родичами та друзями, приїхали до Гатного, де знаходиться будинок Пузіка, де він разом зі своєю матір'ю Валентиною Жованік здійснює психологічне насильство над дівчинкою не випускаючи ії навіть на двір.

Пузік, використовуючи свої дружні відносини в Укртрансгазі та Нафтогазі, за допомогою своїх високопосадових колег, викликав на мітингуючих співробітників Києво-Святошинського відділу поліції, які протизаконно затримали журналіста Сергія Медяника, чим перешкодили мирній громадянській акції.

Отже ми бачимо корупційні дії поліції в дії, замість того, щоб повернути дочку матері, яку Пузік і Жованік навіть не показали, як вона зараз виглядає, правоохоронці показали, що усіляко підтримують насильство Пузіка проти дитини.

Вже через кілька днів потому, Пузік винайняв хакерів, які здійснили DoS атаку на сайт Актуальної Правди та роблять усіляки спроби, видалити відео з мітингу офісу Укртрансгаза.

Команда Актуальної Правди звертається до президента України Володимира Зеленського, міністра внутрішніх справ Дениса Монастирського, генпрокурорши Ірині Венедиктової, з вимогою якнайшвидшого звільнення дівчинки Каті з полону і арешту насильника Дмитра Пузік.