Оксана Огороднік записала звернення: Мого друга Богдана, комісари зловили на вулиці у Тернополі та як м'ясо, відправили на фронт без підготовки, через місяць він загинуів. Відео

Новини 19.02.2023

Тернополянка Оксана Огороднік розповіла в соцмережі facebook: ”Мій друг Богдан Покитько був призваний у 2-гій половині січня 2023 року, шляхом примусового вручення запрошення та доставлення до ТЦК на зупинці громадського транспорту у м. Тернопіль. Навчання бійця в учбовій частині та на полігоні – не проходив. Навчання поводження зі зброєю – не проходив.

Розбір-збір автомату і все. В армії – не служив. Як можна відправити людину на передову – без професійних навиків, практики та підготовки? 12 лютого 2023 року поїхав на передову до Донецької області. А 16 лютого 2023 року немає Богдана, немає друга, немає сина, немає коханої людини.

Пройшов місяць від вручення повістки. Ганьба всім відповідальним особам – це буде на Вашій совісті”, - йдеться в дописі пані Оксани.

Тернополяни у соцмережах розповідають, що у військоматі не звернули уваги, що рідний брат Богдана – Михайло – вже служить в ЗСУ, що мати залишається сама без належної опіки і допомоги.