Олександр Корнієнко - замфракції "Слуга Народу", визнав, що Зеленський перетворився у диктатора

Марія Гонтарева 28.09.2023

Нардеп Олександр Корнієнко заявив під час форуму "Диригенти змін" (організатор Deloitte), який відбувся 27 вересня в Києві, що влада "тестує перехід" від парламентсько-президентської до президентської форми правління. Тобто Корнієнко - замфракції "Слуга Народу", визнав, що Зеленський перетворився у диктатора.

"Ми зараз тестуємо модель переходу від парламентсько-президентської держави до президентської, із сильним президентом", – заявив Корнієнко, перший заступник голови Верховної Ради України.

Нагадаємо, що з 24 лютого 2023 року, Зеленський, таємно наказав Сергію Дейнеко, голові Державної прикордонної служби України, заборонити виїзд українцям за кордон, при цьому відповідних законів у парламенті не було прийнято.

Також, диктатор Зеленський натравлює поліцію, ДБР та прокуратуру на журналістів та громадських активістів, які його критикують.

Вже 1,5 року в Україні діє комендантська година, під час якої, українцям заборонено виходити на вулиці, при цьому, це робиться також і за 1000 кілометрів від фронту. Тобто комендантську годину диктатор Зеленський використовує для залякування населення.

Хто такий нардеп Корнієнко? У своїй заяві у 2020 році, написаній на ім’я спікера Верховної Ради, просив відрядити його в Давос, на Український сніданок – там же вказано, що «матеріально-технічне забезпечення здійснює приймаюча сторона», а підставою для відрядження є запрошення олігарха Віктора Пінчука.

Голова фракції "Слуга Зеленського" Давид Арахамія та його заступник Олександр Корнієнко, обидва, цілком підходять під категорію "солдатів Зе".

З 10 листопада 2019 року до 15 листопада 2021 року Корнієнко був головою політичної партії «Слуга Народу» .

Нагадаємо, Україна, згідно з Конституцією, є парламентсько-президентською республікою.

Компанія Deloitte відома тим, що отримала контракт на 44 мільйони доларів США без тендеру від Центрів з контролю та профілактики захворювань у США на створення вебсайту для управління графіком, інвентаризацією і звітністю по вакцинації COVID-19.

Проте вебсайт функціонував погано, внаслідок чого дуже небагато штатів прийняли його для управління системою вакцинації. Тобто Deloitte вкрали гроші платників податків США.

Потрібно розуміти, що Корнієнко не просто так зробив заяву саме на форумі "Диригенти змін". Бо на цьому заході були зібрані менеджери компаній з усієї України, та представники усіх олігархів.

Тому диктатор Зеленський, вирішив протестувати подібні заяви на українцях, бо якщо буде новий Майдан, або громадянська війна, саме ці люди, які є мільйонерами, можуть виступити фінансистами противників Зеленського.

Хто був спікером на форумі?

Андрій Булах, заступник голови правління МХП, власник олігарх Юрій Косюк, який працював у адміністрації президента-зрадника Петра Порошенка.

Роман Бондар, екс-заступник Укроборонпрому, Володимир Поперешнюк, співвласник Нової пошти, Володимир Бородянський, управляючий медіа-активами олігарха Пінчука.

Сергій Коваленко, директор енергокомпанії олігарха Ахметова, саме вони тероризивували киян відключенням світла.

Юрій Сорочинський, генеральний директор Nemiroff, яка торгує водярою у Росії.

Тимофій Милованов, екс-міністр економіки, який за хабарі призначав директорів державних компаній.

Арсеній Яценюк, екс-прем'єр-Міністр України, який вкрав мілярди на фейковій "Стіні", котра була повинна захистити Україну від наступу путінських окупантів.

Ольга Стефанішина, віцепрем’єр-міністерка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України, ії зараз судять у Вищому антикорупційному сцді за те що вона вкрала гроші Євросоюзу під час правління кривавого диктатора Януковича.

Юлія Свириденко, перша віцепрем’єр-міністерка – міністерка економіки України, Томаш Фіала, власник Dragon Capital, Євген Лященко, голова правління АТ «Укрзалізниця».

ТОВ "Делойт Туш" активно висмоктує гроші з бюджету України, ось ТОП-3 їх донорів: "Ощадбанк" - 70 015 504, державний "Приватбанк" - 11 636 417, "Укрзалізниця" - 4 853 000.

Ціє фірмою володіють кіпрський офшор Deloitte & Touche Regional Consulting Services Limited (Делойт Енд Туш Ріджинал Консалтинг Сервісез) та ТОВ "Делойт енд Туш Юкрейніан Сервісез Компані", яка записана на Самойлова Наталя Михайлівна та Кулик Сергій Іванович.

Ця компанія тиакож має мільйонний зиск від держави за фейкову діяльність, ось ТОП-5 тендерів: Філія "Центр метрології та газорозподільних систем" акціонерного товариства "Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" - 135 254 178, Акціонерне товариство "Укртрансгаз" - 7 110 000, "Укргазвидобування" - 7 046 490, Департамент економіки Київміськради - 6 835 000, "Укртранснафта" - 6 828 000.

Ось така цинічна реальність України, сотні тисяч українців віддали життя у війні з Росією, Зеленський в цей час цементує диктаторський режим, а усілякі компанії розкрадають державний бюджет.