Олексій Фазекош, голова Ради адвокатів Закарпатської області, продав за $10000 посвідчення адвоката нардепу Киві, якого засуджено за державну зраду

Вікторія Крафтнова 16.11.2023

Як стало відомо від джерел редакції "Актуальна Правда", 15 січня 2021 року, нардеп-зрадник Ілля Кива, склав іспит на отримання свідоцтва адвоката. Дана інформація про іспит Киви була розміщена в реєстрі на сайті Національної асоціації адвокатів.

Зокрема, запис в реєстрі свідчить про те, що нардеп і зрадник України Ілля Кива складав іспит у Закарпатській обласній кваліфікаційно-дисциплінарній комісії адвокатури.

Водночас після іспиту кандидат має пройти 6 місяців стажування в адвоката з досвідом не менше 5 років. Стажист має виконати план з підготовки процесуальних документів, ознайомлення із чинним законодавством і підготувати звіт.

Потім має зібратися Рада адвокатів регіону та ознайомитися зі звітом та затвердити його.

Всі дії мала здійснити Рада адвокатів Закарпатської області. Але голова Ради Олексій Фазекош пропустив всі ці процедури і 15 листопада 2021 року вручив Іллі Володимировичу Киві свідоцтво адвоката під час обіду в київському ресторані «Мокко» на Майдані Незалежності.

Ілля Кива, якого нещодавно було засуджено за державну зраду, заплатив Фазикошу $10000. На жаль, даний факт залишився поза увагою правоохоронних органів, ВККА та НААУ.

А ще Олексій Фазекош, ухиляється від мобілізації. Він 1967 року народження, але купив собі білий квиток, при цьому жваво закликає інших йти на фронт.