Партія ноутбуків та смартфонів була пожертвована в рамках ініціативи Laptops for Ukraine

Костянтин Медяник 11.03.2023

За підтримки ЄС та ініціативи "Laptops for Ukraine" було зібрано додатково 13 000 ноутбуків, смартфонів та планшетів, які будуть доставлені до України.

Ініціативу було запущено у грудні 2022 року як відповідь на одну з найбільш нагальних потреб українських шкіл, лікарень та муніципалітетів.

Більше 70 тисяч українських вчителів потребують ноутбуків, щоб продовжувати викладання, а 5 000 шкіл у зоні конфлікту потребують цифрових пристроїв, щоб забезпечити можливість навчання для 200 000 школярів.

Багато більше пристроїв потрібно в інших секторах, особливо для медичних сестер, лікарів та представників публічної адміністрації.

Ця ініціатива була започаткована для підтримки України в її зусиллях забезпечити доступ до якісної освіти та інформаційних технологій. Партія ноутбуків та смартфонів буде розподілена між школами та учнівськими групами по всій країні.

Громадська організація "Актуальна Правда" підтримує цей важливий крок у напрямі забезпечення доступності освіти та розвитку інформаційного суспільства в Україні.