Прем'єр-міністр Денис Шмигаль визнав, що Зеленський узурпував владу - на вибори президента та у Раду не закладено гроші у бюджет-2024. Відео

Роман Тополя 15.09.2023

У державному бюджеті на 2024 рік коштів на вибори президента та у Раду - не передбачено. Про це заявив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль на пресконференції 15 вересня 2023 року.

Він також додав, що уряд не виборний орган, тому вибори уряд цікавлять найменше.

Прем'єр підкреслив, що його позиція щодо виборів збігається з позицією президента: наразі немає юридичних механізмів і розуміння, як провести вибори.

"Для нас основне - визнання результатів виборів... Якщо ми зможемо з партнерами це забезпечити, тоді можна про цю тему говорити, досліджувати, шукати виходи і варіанти", - наголосив він.

Раніше диктатор Володимир Зеленський заявив, що немає розуміння, як могли б проголосувати військові в зоні бойових дій, як міжнародні спостерігачі змогли б спостерігати за такими виборами в небезпечних районах.

У серпні Центральна виборча комісія затвердила орієнтовний обсяг видатків на вибори президента та народних депутатів у 2024 році. Відповідну постанову від 15 серпня 2023 року було оприлюднено на сайті ЦВК.

Зазначалося, що зазначені розрахунки було здійснено для Мінфіну, який попросив надати бюджетні запити на 2024 рік.

Тобто ми маємо таку ситуацію: в Україні повна узурпація влади, тотальна диктатура Зеленського, демократія знищена. Невже на це закриють очі у США та ЄС?