Президент Литви Гітанас Науседа: Корупція диктатора Зеленського заважає допомагати Україні у війні з Росією

Ганна Белькова 9.09.2023

Президент Литви Гітанас Науседа заявив, що корупція диктатора Зеленського чинить значний вплив на країни Заходу під час ухвалення рішень про постачання зброї Україні.

Про це він заявив в ефірі телерадіокомпанії LRT. "Це важлива причина. Це дуже важлива причина. Оскільки ті держави, які надають підтримку Україні, є демократичними державами, значить, вони повинні враховувати настрої свого суспільства і думку виборців", – заявив Науседа.

"Уявіть, що виборці в тій чи іншій державі бачать, що в країні, на яку спрямована допомога, відбуваються дуже помітні корупційні скандали. Це величезний удар по репутації цієї держави", – додав він.

Свої коментарі Науседа озвучив після того, як диктатор України Володимир Зеленський ухвалив рішення замінити міністра оборони Олексія Рєзнікова на Рустема Умєрова, який з минулого року очолював Фонд держмайна.

Хоча Зеленський у своїй заяві не згадав корупцію, останнім часом у Міністерстві оборони України розпочалися розслідування щодо зловживань і хабарництва під час закупівель.