Президент Зеленський призначив послом в Болгарії людину кума Путіна, яка контрабандною завозила в Україну діаманти з Африки

Новини 26.12.2022

Президент Володимир Зеленський призначив нову послиню у Болгарію. Указом №880/2022 Ілащук Олеся Костянтинівна поїде представляти владу Зеленського у Софії, але схоже, насправді, вона захищає інтереси угрупування зрадника України Віктора Медведчука, якого називають кумом Путіна.

 

Зараз Ілащук відмиває свою бандитську репутацію і позиціонує себе як бізнес-консультант, антикризовий менеджер, організаційний гештальт-консультант, коуч та секс-тренер.

Раніше Ілащук володіла кількома фірмами, перша, це ТОВ "Виробнича-компанія "Джемма" (ЄДРПОУ 32827410), там в неї була партнершою Лавренюк Валентина Степанівна.

Це призвище співпадає з особою Наталія Лавренюк, вона дружина проросійського народного депутата від ОПЗЖ, Тараса Козака - бізнес-партнера Віктора Медведчука.

Наталія має сина Валентина від колишнього чоловіка Сергія Лавренюка, який відбирав членів Ради з державної підтримки кінематографії,

Через цю структуру, йде деребан та відмивання корупційних грошей з бюджету країни під приводом зйомки фільмів.

Відбирати членів РДПК Лавренюку наказав міністр культури Олександра Ткаченко, який багато років відбідював репутацію олігархів Коломойського, Боголюбова, братів Суркісів та Медведчука (співласники телеканалу 1+1).

Зараз фірма "Джемма" записана на Ринжука Івана Івановича, з яким нова послиня Ілащук проходила по спільній кримінальній справі, щодо розкрадання та хабарництва на муніципальному Калинівського ринку у Чернівцях.

У 2007 році, віце-президент «Джемми» Олеся Ілащук, на ювелірній виставці у Львові заявила, що на їхні діаманти найнижча ціна в Україні бо в них у Південно-Африканській Республіціо є своя біржа, де напряму закуповують коштовності.

Правоохоронці вирішили перевірити цю іфнормацію та вилучили документи з Бориспільської митниці щодо походження діамантів.

Виявилося, що всі коштовності Ілащук завозить контрабандою зі Сьєрра-Леоне.

Під час здійснення обшуків в офісі «Джемми» та мережі магазинів, прокуратурою та судом було вилучено готової ювелірної продукції на суму 24 мільони гривень, які не були задекларовані на митниці.

Нагадаємо, тоді курс долара дорівнював 5 гривень за 1 долар США.

Друга компанія, яка була записана на Ілащук, це «Діджитал-ПК Лтд» ( ЄДРПОУ 39814553).

Тут партнером в неї був Черпіцький Олег Зенович, який з лютого 2010 по квітень 2011 на посаді заступника міністра оборони України допомагав кривавому диктатору Януковичу знищувати ЗСУ.

А ось зараз Ілащук переписала фірму на підставну особу - Джикія Іраклі, він фігурує у кримінальній справі з відмивання російських грошей нардепом Іллєю Кивою, який є найближчим соратником зрадника Віктора Медедчука.

Ілля Кива, який зараз ховається у Москві, здавав у фіктивну оренду жомову яму і отримував на ії рахунки мільйони за службу Медведчуку та Путіну.

Компанія, яка орендувала жомову яму Киви на Полтавщині, називалася ТОВ «Компанія "Сіквел", вона фігурує у розслідуванні СБУ щодо величезного конвертаційного центру з обігом 15 мільярдів гривень, в якому були задіяні ще 600 фіктивних підприємств.

Власником Сіквелу виявився Іраклі Джикія, який зізнався, що є підставною особою і отримав за реєстрацію фірми 500 гривень.

Робіть самі висновники, як президент Зеленський, під час війни з Росією, має справи з людьми Медведчука, якого доречі, за його наказом, було звільнено з вязниці та відправлено до Росії.