Привілеї для себе: Дружина Зеленського любить VIP-авто та УДО. Відео

Новини 9.07.2021

Журналісти "Актуальної Правди" зафіксували, як Олена Зеленська, дружина президента України Володимира Зеленського сідає на заправці до елітного Мерседесу, а двері авто закривав співробітник Управління державної охорони.

Володимир Зеленський прийшоов до влади з лозунгами, що він є слугою народу, а наспраді він разом з дружиною поводять себе наче вони королівська родина.

За кошти платників податків, Олені, яка не має офіційної посади, державою було надано броньований автомобіль та охорону і це викликає запитання, на яких підставах жінка президента використовує ці принади.

Олена Зеленскька виявилася мстивою дамою, тому надала команду патрульній поліції, яка незаконно зупинила редакційній транспорт журналістів на трасі Київ-Харків.

Використоювачи фейкове ореінтування, наче наше авто зробило аварійну ситуацію, патрульні тримали нашу команду 20 хвилин, при цьому не надаючи ніяк доказів провини водія.

Коли ми пояснили поліцейським, що вони виконують злочинний наказ, та подали на 102 орієнтування, що авто патрульних та Олени Зеленської також створили аварійну ситуацію, копи злякались та втекли.

Команда Актуальна Правда звертається до президента Володимира Зеленського, щоб він позбавив свою дружину незаконних привілеїв та вимагаємо від міністра МВС Арсена Авакова покарати патрульних, які протизаконно зупинили редакційне авто журналістів.

Слід нагадати, , що на етапі передвиборчої кампанії в інтерв'ю Володимир Зеленський заявив, що держдачами користуватися не буде: «Хлопці, нехай у цих резиденціях живуть дітки якісь. Ну, якісь табори відпочинку або якісь люди, яким це дійсно потрібно. А ось ці резиденції – я не бачу в них взагалі ніякого сенсу. В решті-решт, як ми з вами їздимо, припустимо, в Європі по екскурсіях, і ти бачиш ці старі резиденції великих королів. Ну що це зараз? Це все для екскурсій».

А 9 липня 2020-го із розслідування програми «Схеми» стало відомо, що президент із родиною переїхав до державної резиденції в Конча-Заспі.

Йдеться про будинок №29, де в 2004-2014 роках мешкав третій президент України Віктор Ющенко. Це триповерховий особняк площею понад 2 тис. кв. метрів і декілька гектарів огородженої території. У будинку чотири спальні, сауни, басейн, масажний кабінет, кінозал та більярдна.