ПРОЕКТ: HOUSE FOR REFUGEES

Новини 28.06.2022

24 лютого 2022 року Російська Федерація почала збройну агресію проти України. Російська армія за допомогою літаків, ракет та танків зруйнувала сотні тисяч будинків по усій країні. Тепер, українцям, які мешкали у цих домівках, нема де жити. Тому громадська організація "Актуальная Правда", яка є співзасновником редакції "Актуальна Правда", разом з Інститутом проектування та інжинірингу виступають з наступною ініціативою - HOUSE FOR REFUGEES:

1. Експерти з нерухомості, знаходять будинки, які були недобудовані, або зараз закинуті.

2. Юристи проводять оцінку ризиків.

3. Укладається угода купівлі-продажу землі та будівель.

4. В будинках спеціалісти проводять будівельно-монтажні роботи з використанням будівельних матеріалів, які не шкодять екології та встановленням обладнання для заощадження використання енергії та алтернативні джерела живлення.

5. Заселяємо біженців, у пріоритеті, це багатодітні сім'ї та люди з особливими потребами. Ми вже відібрали для пілотного проекту, 5 об'єктів у Тернопільскій області, бо це найбезпечніше місце за час війни.

Для старту ми обрали три населенних пункта. Перші два знаходяться за 30 кілометрів від міста Тернопіль, а треття місцина, за 40 кілометрів від міста Івано-Франківськ. Це чудові містечка, де нема забруднення екології, та є можливість бути у безпеці.

Просимо вас про фінансування цієї благодійної ініціативи, разом ми зможемо допомогти нужденним людям. Ви можете зв'язатися з нами за наступними контактами: info@apravda.com, та телефоном +38 (044) 362 90 11, Київ, вул. Обсерваторна, 23.

Нижче наводимо перелік будинків для біженців:

Місто Теребовля №1

Місто Теребовля №2

Село Лядське №1

Село Лядське №2

Село Семенів

На сьогодні Кабінет Міністрів України намагається вирішити проблему з житлом для біженців лише такими шляхами:

1. Модульні містечка, основний недолік такого підходу, що це тимчасове рішення.

2. Побудова нового житла, недоліки: близько 1 року потрібно на проекування та будіельні роботи, а з огляду на високі ризики корупції, урядові проекти можуть бути не доведені до фінальної стадії.

Тому, наш проект HOUSE FOR REFUGEES - актуальний, швидкий для реалізації та довгостроковий за ефективністю. В Україні, через кілька місяців почнеться холодна погода, тому наш проект потрібно негайно втілювати. Як тільки ми переведемо ці 5 об'єктів на стадію заселення, ми спільно проведемо аналіз реалізації даного проекту та відберемо наступні 40 будинків, у яких також проведемо будівельно-монтажні роботи для заселення біженцями.