Саміт НАТО у Вільнюсі: Вирішальний момент наближається, - журналіст Костянтин Медяник

Новини 9.07.2023
Журналіст "Актуальна Правда" Костянтин Медяник

До саміту НАТО у Вільнюсі залишилося декілька днів, і очікування рішення щодо членства України в Альянсі розходяться. Україна має бути в НАТО якомога швидше, проте процедура Плану дій щодо членства стає об'єктом суперечок.

Про це розповів журналіст інформаційного агентства "Актуальна Правда" Костянтин Медяник.

Є розбіжні сигнали щодо його результатів. Генсек НАТО Єнс Столтенберг та прем'єр-міністр Естонії Кая Каллас висловлюють оптимістичні погляди, але начальник Головного управління розвідки Кирило Буданов вважає, що очікування українського суспільства можуть не збутися.

Навіть участь президента Зеленського у саміті є під питанням. Він заявляв, що поїде лише у разі отримання потрібних рішень для України.

Україна має побажання, а можливо, навіть вимоги щодо отримання гарантій безпеки та політичного запрошення до НАТО зі спрощеною процедурою. Вони сподіваються на підтримку союзників на шляху до вступу до Альянсу.

Питання щодо членства України в НАТО залишається відкритим. Чи змінить саміт у Вільнюсі ситуацію та принесе очікувані рішення, це залишається невідомим. Всі очі в ці дні спрямовані на Альянс, і вирішальний момент наближається.

Телефонуйте в нашу редакцію та повідомляйте важливу інформацію: +38 044 362 90 11. Просимо вас про фінансову допомогу для наших журналістів та інформаційну боротьбу з російськими окупантами: 4441 1144 1008 2620 або PayPal: info@apravda.com