Сергій Медяник: Не вірте брехні, яку вам показують з екранів українських телевізорів, нас як біженців чекають у Європейському Союзі, Великобританії, США, Канаді

Новини 18.06.2022

Вчора меня на очі потрапив пост у ФБ про те як страждають українці у Німечинні, сьогодні побачив відео, як нашим біженцям погано жити у Англії.
Як фахівець з великим досвідом у медіа, я бачу, що це темники, що це пропаганда з метою дискредитації країн, які нам допомагають у війні з Росією, - розповідає журналіст Сергій Медяник.

Я розумію, що це свідомо та професійно робиться з метою, щоб українці не їхали біженцями у іноземні країни. Але чи справедливе таке ставлення до людей з боку можновладців?

Спитайте у біженців, які не поїхали з України, чим їм допомогла держава?
Спитайте, як їм, які втекли від бомбардування російськими ракетами, або зараз живуть у деокупованих містах, приходиться жебракувати у власній країні.

А в цей час Німечинна та Великобританія, українцям дає гроші, житло, одежу, роботу, безоплатні школи та дитсадки. Українські чиновники, політики та правоохоронці, а їх більше 2 мільйонів чоловік, кожного дня з моменту нападу Росії отримували свою зарплатню з надбавками та преміями, вони не розуміють, як воно жити, коли нема роботи, грошей, їжі, квартири чи будинку.

Ми виживємо, доїдаючи останні крихти, а вони і далі продовжують жирувати. Їм цього замало, так вони паразити, ще собі дозволяють гнилу пропаганду по дискредитації тих країн, які залюбки приймають українців до себе.

Люди добрі, не вірте брехні, яку вам показують з екранів телевізорів, українських біженців чекають у Європейському Союзі, Великобританії, США, Канаді!

Скрін зроблено з передачі на телеканалі 1+1, який виходить у Телемарафоні. У цьому репортажі, 4 ведучі, допитували цю дівчину, вона або артистка або ії використовували втемну.

Легенда цієї дівчини, що вона як біженка виїхала до Великобританії і там ій типу було важко працювати.

Усі 15 хвилин цієї передачі, ведучі ставили такі питання, щоб у глядачів виникло бажання ніколи не їхати до Лондону. Тоюто цей репортжа було свідомо зроюлено з метою маніпулювання населенням.

Просимо вас про фінансову допомогу для наших журналістів та інформаційну боротьбу з російськими окупантами: 4441 1144 1008 2620 или PayPal: info@apravda.com

Телефонуйте у нашу редакцію та повідомляйте важливу інформацію: +38 044 362 90 11.