Сергій Медяник: Президент Франції Макрон каже Зеленському, що досить робити рейтинги та потрібно сідати за стіл переговорів

Новини 15.06.2022

Можливо хтось не розуміє, що з себе представляє Франція. Це країна, яка має 3-ій по потужності флот у світі, разом з островами по усій планеті контролює чверть шельфу усіх океанів! Французький легіон, може за добу розгорнути військову операцію у будь-якій точці світу. Тому, коли президент Макрон, каже, що нам вже потрібно сідати за стіл переговорів, то він розуміє, що бойві дії по усій лінії фронту закінчилися, - розповідає журналіст Сергій Медяник.

Є тільки локальні бої, які на повноту воєнної компанії вже не мають впливу. Обидві армії знаходяться у патовій позиції, солдати та офіцери зарились у окопи. З моменту відходу російської армії з під Києва, Чернігова та Сум, ні ми, ні росіяни, не мали великих військових успіхів. Президент Макрон каже, що усе одно, кожна війна закінчується за столом переговорів, тож навіщо затягувати?

Наведу невеликий приклад, які марні витрати розкидають з бюджету в зв'язку з воєнним станом (доцільність, навіщо, його ввели на 3 місяці і по усій країні, ніхто суспільству так і не обругнтував). В Україні 350 тисяч поліцейських, вони і у мирний час корисного нічого не робили, а зараз взагалі відразу зраджують Україні при першій можливості. Так от, зараз кожний рядовий поліцейській, в кожному куточку країни, отримує мінімум 45 000 гривень.

Бо ж в країні війна, але незрозуміло, яким чином поліцейські мають стосунок до військових дій, бо їх навіть заборонено до ЗСУ відправляти. А тепер якщо порахувати, разом з генералами та бензином, лише на поліцію, ми зараз викидуємо приблизно 5 мільярдів гривень у місяць (ці дані засекречені, тому я не можу навести точної цифри)! А якщо поскладати усі витрати, які передбачені для воєнного стану, а ще ж приплюсуйте, зараз чиновники у 10 раз більше крадуть, бо контролю зараз немає.

Тобто ми зараз маємо сотні мільярдів розтрат, які не мають ніякого підгрунтя. І це усе розуміє Макрон. Тому Макрон каже, що Зеленському потрібно перестати вже робити рейтинги на війні, та брати на себе відповідальність, для зупинення війни.

Просимо вас про фінансову допомогу для наших журналістів та інформаційну боротьбу з російськими окупантами: 4441 1144 1008 2620 или PayPal: info@apravda.com

Телефонуйте у нашу редакцію та повідомляйте важливу інформацію: +38 044 362 90 11.