Сергій Медяник: Суддя Святошинського району Іван Бандура засудив члена Тероборони Києва на три роки тюрьми

Новини 10.07.2022

Ну шо панове. Захисників України почали кидати у тюрьми. На днях суддя Іван Бандура у Святошинському суді засудив на 3 роки електромеханіка метро Києва. 25 лютого 2022 року, о 17:00 на Академмістечку, поліція зупинила цього чоловіка у якого знайшли 213 патронів. Прокурор О. С. Федченко запросив для нього три роки тюрьми, - розповідає журналіст Сергій Медяник.

А ви пам'ятаєте, що було 25 лютого у Києві? Я так. Мерія Кличка обісралась та роздавала усім охочим автомати та набої. Тобто кожний, міг прийти на пункт видачі, надати паспорт та отримати автомат.

А коли росіяни прорвалися на Оболонь, Берестейську та Повітофлотський міст, автомати та гранатомети роздавали прямо з військових вантажівок.
Тобто хлопця, який є добровольцем Тероборони, засудили до тюрьми, це дуже небезпечний прецендент, тепер що, усіх хто зі зброєї у руках захищає країну, будуть судити?

А ось вам цитата з судового рішення: "Придбання та зберігання цих патронів було пов"язане з метою захисту територіальної громади від збройної агресії Росії, а не з метою вчинення злочину. У вчиненому щиро розкаюється, просить суворо не карати".

Тобто захищати Батьківщину це злочин? Рішення суду за посиланням https://reyestr.court.gov.ua/Review/105033077#

Просимо вас про фінансову допомогу для наших журналістів та інформаційну боротьбу з російськими окупантами: 4441 1144 1008 2620 или PayPal: info@apravda.com

Телефонуйте у нашу редакцію та повідомляйте важливу інформацію: +38 044 362 90 11.