Сергій Медяник: Україна повинна бути у НАТО

Новини 1.07.2022

У Мадриді пройшов історичний захід НАТО. Росія більше не буде стратегічним партнером, та стала ворогом, а нейтральні Швеція та Фінляндія стануть членами Північноатлантичного альянсу. Це дуже важливе зрушення у світовій політиці.

Нагадаю, що вторгнення Росії в Україні, 24 лютого 2022 року розпочалось саме зі звинувачень Путіна, що Україна може вступити до НАТО. Такі ж лозунги використовувала РФ і у 2014 році. Це був формальний привід, бо насправді Путін і його шобла у Кремлі хочуть знищити Україну.

Українська армія вже соьогодні де-факто є в НАТО, бо ми воюємо зброєю наданою від країн-учасників Північноатлантичного альянсу. Наші солдати та офіцери проходять підготовку у країнах НАТО.

У лютому-березні в Україні розпочалась масована інформаційна компанія, значення набуття статусу кандидата в Європейський Союз перебільшувалося, щоб нівелювати значення вступу України до НАТО.

Але це дуже неправильна позиція, членство в ЄС не замінює членство в НАТО. Тому, ми як країна, яка показала усьому світу, як треба знищити величезну російську армію, маємо стати основою для НАТО.

Тому закликаю країни НАТО, українці хочуть бути в Північноатлантичному альянсі, для нас це дуже важливо, адже саме Україна зараз перебуває на передовій захисту вільного демократичного світу!

Просимо вас про фінансову допомогу для наших журналістів та інформаційну боротьбу з російськими окупантами: 4441 1144 1008 2620 или PayPal: info@apravda.com

Телефонуйте у нашу редакцію та повідомляйте важливу інформацію: +38 044 362 90 11.