Спецоперація у Тернополі: 9 блок-постів та загони у місті видають повістки. Коментар Сергія Крета. Відео

Новини 5.02.2023

Тернопіль було заблоковано поліцією, співробітниками ТЦК та СБУ. Навкруги міста вони поставили 9 блок-постів, які не мають ознаків легітимності, які повинні бути згідно законодавства, а по усьому Тернопілю були облави з 2-3 поліцейських та 3-5 воєнкоматовських.

Наш журналіст зателефонував до поліції Тернопільської області, де керівник прес-служби Сергій Крета прокоментував ці події. Фото та схему про зосердження блок-постів, ми отримали з пабліку у телеграмі "Тернопіль повістки", а цитували відеорепортаж з каналу у ютубі "Т1 Новини".

Також ми зателефонували Володимиру К., призвище та телефон якого було вказано на схемі блок-постів, як керівника одного з них, він у Гетконтакті значиться, як військовий пенсіонер, керівник безпеки магазинів Єва і Епіцентр та співробітник СБУ.

Він відповів, що блокування Тернопіля та облави по місту, це закрита інформація. Цікаво, про інших керівників блок-постів, наприклад Мирослав Б. має власний таксопарк, Василь М. займається вантажними перевезеннями, а Микола Ч. власники охоронної фірми.

Напевно ці хлопці раніше працювали у правоохоронних структурах і були мобілізовані під час війни з Росією, або працюють у спецслужбі і мають таємні бізнеси, бо їм заборонено на службі мати додаткові джерела доходів.

Навіщо взагалі, була ця спецоперація з блокування Тернопіля, бо такі дії мають явні ознаки диктаторського режиму керування Україною.

На тлі корупційних скандалів, коли навіть у Міністерстві оборони розкрадають сотнями мільйонами гривень, а в цей час на фронті гинуть солдати, влада президента Зеленського уже у відкриту переходить до диктатури, щоб люди були залякані та не задавали не потрібних питань.

Цікаво, що схему розташування блок-постів навкруги Тернополя з призвищами керівнків та їх особистих телефонів, мали лише керівники відповідних правоохоронних органів.

Напевно той, хто злив цю інформацію, розуміє про те, що такі дії можуть мати наслідки, бо наступні кроки влади, якщо не буде громадянського запобіжника, будуть виглядати у вигляди відправки українців до Гулагів у стилі Сталіна.

Бо такі події, які відбуваються у Тернополі, точнісенько копіюють путінську Росію, нагадаю, Україна воює за демократію, а не за диктатуру Зеленського.

Сподіваємось, цю публікацію побачить керівництво Європейського Союзу, Сполученних Штатів Америки та Організації Обєднанних Націй, та нагадає Офісу президента Зеленського про права людей!