Спікерка Палати Представників Ненсі Пелс підписала закон про 40 мільярдів допомоги Україні - чекаємо візування від президента Байдена

Новости 21.05.2022

Спікерка Палати Представників Ненсі Пелс підписала закон про 40 мільярдів доларів допомоги для України. І хоча з 40 ярдів саме на Україну прямо йде лише 22-25 млрд і ще треба чимало зробити аби за ці гроші нам оперативно передали сучасну важку якісну зброю в достатній кількості для перемоги рашистів, все одно маємо позитивні новини, розповідає журналіст Сергій Медяник.

Закон допомоги схвалили 86 голосами за, 11 сенаторів були проти.

Законопроєкт буде відправлений до Білого дому для негайного підписання президентом США Джо Байденом, оскільки Вашингтон поспішає продовжити військову допомогу Україні.

Проєкт про виділення Україні цього пакету допомоги раніше своїми діями затримав сенатор Ренд Пол, республіканець від Кентук, який вимагав створити посаду інспектора, який буде контролювати використання грошей на предмет корупції.

Речник Пентагону Джон Кірбі раніше цього місяця сказав, що фінансування для швидкого надання зброї Україні, яке використовував Байден останнім часом, вичерпається до третього тижня травня, якщо не виділити нові кошти.

Пакет передбачає майже 20 млрд доларів на Пентагон - на три мільярди більше, ніж спочатку попросив Білий дім, у тому числі 6 млрд прямої безпекової допомоги та 9 млрд на поповнення складів зброї, яка надсилається Пентагоном Україні.

Окрім того, у пакеті 4 млрд доларів для України та інших країн, на яких впливає війна, для допомоги з закупівлею зброї, 8,8 млрд прямої економічної підтримки для України, а також кошти на відновлення роботи посольства, документування воєнних злочинів та заходи запобігання витоку ядерного палива.

Просимо про фінансову допомогу для інформаційної боротьби з російськими окупантами: 4441 1144 1008 2620 або PayPal: info@apravda.com