Суд Зеленського відпустив Порошенка під особисте зобов'язання. Відео

Новини 20.01.2022

Поки на дворі біснувався натовп, частина якого прийшла за гроші, а інша за ідею, які забули про тотальну корупцію під час правління президента Порошенка, п'ятому президенту обирали запобіжний захід.

Назважаючи на те, що підозрюваний у державній зраді Порошенко, переховувався за кордоном, був оголошений у розшук та суд надав дозвіл на його силовий привід у каданках, слідчий суддя Печерська Олексій Соколов видав дуже дивне рішення.

Народного депутата Петро Порошенко суд відпустив під особисте зобов'язання, забравши у нього лише паспорти, які видані Україною, при цьому забувши про інші громадянства власника Рошену.

Напевно Порошенко винайняв дуже поганих політтехнологів, бо на гострі питання у нього лише одна відповідь - зі звинуваченнями проросійськості.

До суду, щоб підтримати Порошенко, приїхав захищати колишній заступник Голови Служби безпеки України, який завдяки йоиму отримав елітну квартиру на Печерську за кілька мільйонів доларів, у вигляді хабаря від сім'ї Мхітарян, які проживають у Москві.

А разом з Кононенко на цих кадрах ми бачимо Олександра Турчинова, якого неодноразово був звинувачений українцями у тому, що віддав без військового опору Крим російсько-путінським окупантам.

Печерський суд знаходиться у будівлі разом з управлінням поліції Києва, навкруги якої привезли цілу армію силовиків, там були колони Нацгвардійців, спецбатальон Тор. Вони ретельно готувалися та одягали спеціальні засоби для придушення натовпу.

Які підсумки шоу під назвою: відправити Порошенко за грати?

Очевидно, що Порошенко є дуже досвідченим комерсом. Він вміє домовлятися, недарма він був міністром торгівлі за часів кривавого диктатора Януковича.

Напевно для президента Володимира Зеленського та його оточення, у Порошенко, знайшлися вигідні пропозиції, наприклад віддати телеканали, або через офшори частину бізнесу.

Поки пани чубляться, страждають прості українці, а багатії та політики завжди знайдуть взаємний зиск, а от народ й далі буде страждати від підвищення цін на газ, електрику, хліб та воду.