У гімназії А+, яка повʼязана з Ігорем Ніконовим, Сергієм Льовочкіним та Павлом Напрієнко, перешкоджали роботі журналістів АП. Відео

Новини 5.02.2023

Усіляко забороняючи відеозйомку, погрожуючи за допомогою охорони та перешкоджаючи роботі журналістів. Саме так зустріли журналістів спіробітники гімназії А+.

Взагалі вони поводять себе підозріло, мають нахил відкрито брехати. Виникає питання, чи дійсно вони навчають дітей?

Катерина Мозгова на сайті вказана як директор Гімназії А+, але чомусь називає себе заступником.

А жіночка в окулярах, яка назвалась директором Тамарою Ільченко, не фігурує у юрдичних структурах, які стосуються гімназії.

Сама гімназія оформлена на фірму "Академія сучасної освіти", де директором є Тетяна Шаповалова, а власниками виступає сімʼя Ніконових.

Ігор Ніконов, це друг та бізнес-партнер проросійського народного депутата Сергія Льовочкіна.

У нього є помічник Павло Напрієнко, рейдер підприємст та екс-депутат Одеської обласної ради від проросійської партії ОПЗЖ.

Він зараз співмешкає з помічницею Льовочкіна, Наташею Стародубцевою і трьох ії дітей влаштував у гімназію А+, при цьому власній дитині він не платить аліменти.

Тому адвокат Марина Весельська, привезла у гімназію рішення суду, яке забовʼязує надати інформацію, але у порушення закону, посадові особи гімназі А+ відмовились це робити.

Напевно проросійські Ніконов та Львочкін, які усіляко захищають ухилянта та боржника Павла Напрієнка, звикли як поводяться з журналістами у Росії, тому нами була викликана поліція, щодо перешкоджання роботі кореспондентів.

Сподіваємось, після Перемоги над росією, гімназія А+ буде націоналізована і там будуть навчатися діти усіх українців, а не лише корупційної еліти, як це відбувається сьогодні.