У Вінниці надзвичайний стан - епідемія гепатиту. Міністра МОЗ Віктора Ляшко на нари!

Ганна Белькова 31.10.2023

У Вінницькій області станом на 30 жовтня підтверджений діагноз гепатиту А мають 174 людини. В області розпочали вакцинацію медиків, які контактують з хворими, повідомляють в Міністерстві охорони здоров’я.

Наразі вакцинують медиків, які працюють в лікарнях з хворими на гепатит А, працівників екстреної медичної допомоги та фахівців громадського здоровʼя, залучених до ліквідації спалаху.

До Вінницької області доставили 1060 доз вакцин для щеплення медичних працівників, пишуть в міністерстві. Фактично у Вінниці надзвичайний стан бо це епідемія.

"Щеплення також передбачені для близького оточення пацієнтів з підтвердженим діагнозом, зокрема сімей, які проживають спільно, або близьких, з ким контактували напередодні захворювання", – зазначають в МОЗ.

Крім цього, до Вінниці доставили ще 1100 доз вакцин від гепатиту А для щеплення дітей та вакцинації в закритих колективах.

Нині на стаціонарному лікуванні з підтвердженим діагнозом гепатиту перебуває 174 пацієнти, серед яких 29 дітей.

За словами головного державного санітарного лікаря Ігоря Кузіна, збудник хвороби досі не виявили. Це вказує на бездіяльність і корупцію міністра МОЗ Віктора Ляшко і його посіпак, тому їх потрібно відправити у в"язницю!