Українська влада покинула своїх ув'язнених у окупації - тепер росіяни їх вербують до армії

Новини 2.09.2022

Розвідка США повідомляє, що Росія починає вербувати до лав армії засуджених в Україні людей, які знаходяться у тюрьмі. Те що Путін йде на любу підлість, аби нас знищити, то вже зрозуміло, але ж міжнародні закони про права на усі сторони діють, - розповідає журналіст Сергій Медяник.

Якщо таке станеться і будуть виявлені факти, що на стороні РФ воюють ті хто сидів у буцегарнях на момент 24 лютого 2022 року, то виявиться, що Україна покидала людей, яких сама ж і відправила заграти.

Ці люди, злочинці, але ж вони були покарані Україною, тому і відповідальність несе за них українська влада. Тобто Україна мала евакуювати увязнених, щоб вони не потрапили до окупації, бо вони ж під охороною і не мають змоги вільно пересуватися.

Тобто, якщо виявляться факти, що зараз на окупованих територіях, знаходяться люди, яких засудили українські суди, то це буде свідчити про порушення прав людей та те що до нападу Росії ніхто не готувався.

У 2014 році, у Луганську, вже восени було усе практично вирішено. Там настала ворожа влада, яка не визнавала Україну. Але тюрьми їм були не потрібні, бо за засудженними потрібно було наглядати та давати їсти.

Тому, коли вже у Луганську керували російські терористи, у тому ж Луганську, у тюрьмах була українська влада. Але практично усі тюремники звідти втікли і злочинці не знали, що їм робити. Бо якщо вони вийдуть за кордон тюремних будівель, то їм припаяють ще статтю за побіг, але їх покинула держава Україна, в них навіть не було води.

Тому кримінальний світ України розпочав гуманітарну програму, вони поставляли їжу, медикаменти, гігієнічні приладдя, зокрема прокладки для жінок, дрова до тюрем Луганська.

Увязнені прямо у камерах розводили костри та готували на них їжу. Нажаль, за таке віднощення до людей, ніхто з чиновників Державної пенітенціарної служби України не поніс покарання, то було при президенті Порошенко, виходить знову ця історія повертається при президенті Зеленському.

На сайті Міністерства юістиції України повідомлено, що станом на 30.08.2022 відповідно до рішень начальників обласних військових адміністрації Донецької, Дніпропетровської, Харківської та Запорізької областей, проведено евакуацію засуджених і осіб, узятих під варту, з 11 установ виконання покарань та слідчих ізоляторів.

Загальна кількість евакуйованих склала 4628 осіб, а саме: 648 осіб, взятих під варту та 3980 засуджених до позбавлення й обмеження волі. Серед останніх – 48 жінок, 7 неповнолітніх та 215 засуджених до довічного позбавлення волі.

Але державні органи не повідомляють по евакуацію злочинців з Луганської, Донецької та Херсонської областей, тобто ці дії напевно не проводились.

Засудженими опікується Державна кримінально-виконавча служба України, ії очолює Висоцька Олена Володимирівна, а міністерство юстиції Малюська Денис Леонтійович.

Просимо вас про фінансову допомогу для наших журналістів та інформаційну боротьбу з російськими окупантами: 4441 1144 1008 2620 или PayPal: info@apravda.com

Телефонуйте у нашу редакцію та повідомляйте важливу інформацію: +38 044 362 90 11.