Відео ДТП Слуги Зеленського Олександра Трухіна: нові деталі

Новини 31.08.2021

Ця новина буквально сколихнула всю країну. 23 серпня п'яний народний депутат з президентської партії Олександр Трухін керуючи елітним Audі, спричинив ДТП дорогою з Полтави до Києва.

Після цього депутат від "Слуги народу" Олександр Трухін почав зачищати інформаційний простір від резонансної історії. А зачищати було що. Трухін летів на швидкості 200 км за годину та в'їхав у "Ford", який у свою чергу протаранив автомобіль "Daewoo".

Внаслідок ДТП тілесні ушкодження отримали 6 людей, серед яких двоє дітей, голова комітету арбітрів федерації футболу України Лучано Лучі та його помічник Роман Лишень.

Джерела Актуальної Правди у правоохороних органах нам натякнули, що «справа Трухіна зараз вирішується на найвищому рівні».

У протоколах поліції, зроблених на місці ДТП за участю нардепа від "Слуги народу" Олександра Трухіна, водієм його автомобіля значиться вже інша людина, а тест на алкоголь ніхто не проводив.

Нагадаємо, що Нардеп Трухін – колишній зять одного з найбагатших і найвпливовіших людей Дніпра, партнера Коломойського, Олексія Мартинова. Трухін був одружений на його доньці Ксенії. 

У далекому 2009 році Ксенія Мартинова на оранжевому INFINITY насмерть збила 62-річну жінку в Дніпрі. Остання медійна згадка про цю історію була у 2012 році – тоді, за 3 роки після аварії, міліція все ще шукала свідків.

Трухін – не перший і, вочевидь, не останній депутат монобільшості, який кидає тінь на президентську фракцію та самого Зеленського. 

Але, вочевидь, для Зеленського це нормально, коли його депутати калічать людей, ганяючи пяними на елітних автівках.