Вимагаємо від Юрія Вітренко та Навтогазу звільнити корупціонера Дмитра Пузіка. Відео

Новини 20.10.2021

Дмитро Пузік та його мати Валентина Жованік, більше року тримають у власному будинку у Гатному, Київської області, маленьку дівчинку Катю.

Команда Актуальної Правди разом з мамою Каті та ії рождичами вже приїздила з мітингом до цього дому, але насильник Пузік так і не показав дитину матері.

Дмитро Пузік працює в Укртрансгазі з лютого 2019 року, його офіційна посада: "Координатор ризиків", в його обовязки входить інформування ради директорів про ризики на підприємстві.

Активісти АП вже два рази мітингували офіс Укртрансгазу з вимогою звільнення Пузіка.

Отже Пузік, дуже важливий співробітник в групі компаній "Нафтогаз України", він підзвітний керівництву національної компанії, а це означає, що попередній голова правління Андрій Коболєв знав про те, що Пузік тримає дівчинку у заручниках.

Ще 15 вересня 2021 року, редакція Актуальної Правди відправила запит Юрію Вітренко, голову правління Нафтогазу, де прохали надати оцінку злочинним діям Пузіка, але й досі, у порушення законодавства України, нами не було отримано відповіді.

Тому команда АП приїхала з мітингом до офісу Нафтогаза на Хмельницького 6, з вимогою звільнити дівчинку Катю та звільнити Пузіка з Укртрансгазу.

Якщо Пузік не боячись кримінальної відповідальності та людського осуду, психологічно гвалтує дитину, то можна лише уявити, які корупційні злочини він творить в Нафтогазі.

Ми звертаємось до голови правління Навтогаз Юрія Вітренко, головнокомандуючого України Володимира Зеленського, очільника МВС Дениса Монастирського та генпрокурорщі Ірині Венедиктової з вимогою звільнення дівчинки Каті з полону і арешту насильника Дмитра Пузіка.