Як архітектор Анна Кирій обкрадала дітей у Броварах та Спілку письменників України

Новини 1.07.2022

Ось маленький приклад, як буде "відбудовуватися" Україна. Бо вже є готові кадри для деребану і розкрадання грошей. На фото архітектор Анна Кирій разом з Кличко, мером Києва, який вже 8 років грабує столицю нашої держави. Кирій не просто архітектор, вона заступник голови у Національній спілці архітекторів України, яка фінансується з державниго бюджету.

Розповім про 2 кейси, де вона надеребанила грошей:

1. Дитячий садок "Зірочка" у Броварах, де ФОП Анна Кирій отримала на проектування 1 мільйон гривень. При цьому вона виграла тенедер без жодного конкурсу, тобто закупівлю послуг Броварська міськрада робила саме під неї, а це вже корупція. Щоб ви розуміли, цей садочок, типова споруда, де нема жодної потреби у архітектурних пошуках. Тобто гроші на реконструкцію дитсадка були розкрадені під неіснуючі послуги.

2. Будинок Спілки письменників на Банковій, 2. Це взагалі кричуща історія, коли архітектурна група Анни Кирій, напроєктувала генделик у будинку зі статусом пам'ятки архітектури. Ця спілка також фінансується з бюджету держави, для розвитку української літератури, але Кирій залюбки взяла участь у розкраданні цих фінансів.

Після написання цього посту, виявилось, Анна Кирій особисто знає "вічного" мера Броварів Ігоря Сапожко і перебуває з ним у довірливих стосунках, бо сама ж це й визнала.

А ще, у корупційній банді Анни Кирій приймає участь псевдоактивіст Георгій Могільний, який позиціонує себе, як борець з незаконними забудовами, але виявляється, він лише вибірково висвітлює корупцію, при цьому отримуючи гроші від грязних тендерів.