Як Дем'ян Пульчев, син колишнього замміністра енергетики, завозить під виглядом гуманітарки, контрабанду в Україну

Роман Тополя 13.02.2023

У грудні 2022 року, Одеські митники, на пункті пропуску «Орлівка», затримали фуру для повного огляду, яка під виглядом гуманітарної допомоги, везла китайські запчастини для бензопил. В Україні дуже розповсюджена корупція на митниці, чим усіляко користуються конрабандисти, тому ми вирішили дослідити, хто віз цей груз і чи справді він був гуманітарний.

У документа, фірмою-імпортером запчастин було зазначено фірму «Леотар Індастрі» (код 44166764), де власником і директором записано Алієву Фідан Ільхам Кизи. Контактним номером цієї компанії зазначено +38 (063) 410 97 23, яка у додатку Гетконтакт прописана як «Компания Симбол».

Фірма «Леотар Індастрі» с самого початку була зареєстрована у Маріуполі, тому у пошуку Симбола, журналісти-розслідувачи Актуальної Правди опирались саме на цей критерій.

Зараз "Симбол" має назву «Юніон Лайт» (код 43499794) та прописана за адресою у Маріуполі, на вулиці Митрополитська 20, власником і директором є Юлдашев Нодір Сабіджатович, а до 1 грудня 2021 року, бенефіціаром була Алієва Фідан Ільхам Кизи.

Юлдашев Нодір Сабіджатович

Юлдашев зареєстрованний в узбекському райцентрі Янгікурган, на кордоні з Таджикістаном, та є співробітником юрфірми Grata International. В Україні цю фірму представляюють Валерій Савва та Микола Алексюк.

Взагалі на Юлдашева в Україні зареєстровано 36 компаній, але як бізнесмен, він в нашій країні невідомий. На Алієву Фідан зареєстровано 5 компаній і про неї взагалі нічого невідомо.

Отже і Юлдашев і Алієва, це підставні особи, які насправді когось покривають більш відомого, про якого вже писали ЗМІ.

Цікаво, що з самого початку, фірмою «Юніон Лайт» володіла така собі ТОВ «Юридична компанія «Фінансові та правові рішення» (код 43147503), яка зараз називається «Ойл Про Системс» володіє нею Юрій Горюк та Пульчев Дем'ян Анатолійович.

Останній, вказує у державному реєстрі юридичних осіб, реєстрацію у селі Фонтанка, Одеської області, а ось у фермерському господарстві «Діна» він вказав своєю адресою прописки - місто Антрацит, Луганської області, яке вже 9 років окуповано росіянами.

Доречі, ця юридична особа зареєстрована у селі Вишневе, Антрацитівського району, отже Пульчев усі ці роки співпрацював з російськими терористами? При цьому Пульчев володіє елітною квартирою за у Київі на вул. Драгомірова 17-Б.

У 2014 році, Пульчев разом з батьком Анатолієм, за допомогою махінацій, отримали по 12 соток у реліктовому Чернечому лісі, нагадаю, в Україні заборонено мати у власності ліс.

Анатолій Пульчев багато років займався оборутками з вугіллям у Луганській області, був головю правління ЦЗФ "Нагольчанська" та гендиректором ДХК "Луганськвуглепереробка", а потім отримав посаду замміністра енергетики та вугільної промисловості.

8 серпня 2022 року, Камалія, як вона себе називає - співачка за гроші свого чоловіка Мохаммада Захура, запостила фото з елітного курорту Даламан у Турції, де разом з нею стоїть Дем'ян Пульчев.

Нагадаю, в цей саме час, коли Пульчев засмагав на Середиземному морі, ЗСУ готувалось до контрантупу у Харківській і Луганській області і можливо саме те, що Пульчев ухилився від мобілізації, стало завадою для звільнення його рідного Антрациту.

У 2019 році ЗМІ писали, що Києві відбулося грандіозне весілля української дизайнерки Олени Бернацької та бізнесмена Дем’яна Пульчева.

У Дем’яна від попереднього шлюбу є три сини, а дочка Олени Софія – від її першого шлюбу з Русланом Бернацьким. Ії колишній чоловік одружився з екс-заступницею Міністра юстиції України Наталею Севастьяновою, яку судять за розкрадання державного бюджету.

Через 20 днів перевірки, митники відпустили вантаж, чомусь нікого не покаравши. Отже, ми бачимо, що в Україні діє угрупування контрабандистів під керівництвом Дем'яна Пульчева, які для уникнення митних податків, використовуючи тему війни і гуманітарної допомоги, завозять різні товари в Україну і отримують прибуток від його продажу.