Як суддя суддя-корупціонер Олександр Кияшко допоміг Гіоргі Квірікашвілі, власнику ресторанів Gaga, уникнути покарання за п`яне керування

Олексій Луценко 28.08.2023

3 серпня 2022 року, у Києві, по вул. М. Бойчука 31, о 22 годині 45 хвилин, патрульна поліція, виявила у водія «Meredes Benz» ознаки алкогольного сп`яніння, Гіоргі Квірікашвілі перевірили через «Драгер», який показав 0,24%, проміле, а це порушення пункту 2.9 «а» Правил дорожнього руху України.

Анзорі Квірікашвілі переїхав з Грузії до України у 2004 році і створив мережу грузинських ресторанів Gaga, йому у цьому бізнесі допомогають його сини Гіоргі та Гага.

Брати-співвласники ресторанів Gaga: Гіоргі та Гага Квірікашвілі

Вони живуть наче королі, при цьому, вони відмовляються захищати на фронті Україну, яка їм дала багатсво.

Гіоргі Квірікашвілі був зупинений патрульним, чк раз біля своєго мешкання. він володіє елітною квартирою 191 у ЖК «Новопечерська вежа» на Бойчука 41Б.

Київ, вул. Бойчука Михайла 41Б, кв. 191 - мешкання Гіоргі Квірікашвілі

Також, Гіоргі Квірікашвілі має у власності коштовні автівки: чорний Mercedes-Benz ML 350 та чорний Mercedes-Benz GLE 53 AMG, який він купив у листопаді 2022 року, витративши мільйони, які могли піти на допомогу ЗСУ.

Патрульні поліцейські склали протокол на Гіоргі Квірікашвілі згідно частини 1 статті 130 КУпАП, але чомусь відправили до суду лише через кілька місяців.

Суддя Віта Бортницька, у засідання Печерського суду Києва, 2 листопада 2022 року визнала Гіоргі Квірікашвілі винним, позбавила його права на керування атво на рік та наклала штраф 17 000 гривень. При цьому Гіоргі Квірікашвілі злісно ховався від суду.

Закон дозволяє подати апеляцію, але лише на протязі 10-и днів. Тому постає питання, чому суддя Олександр Кияшко, провів засідання у будівлі Київського апеляційного суду, щодо порушника Гіоргі Квірікашвілі, лише 27 січня 2023 року.

Можливо, таке злісне порушення сроків було завдяки хабарю, який отримав суддя-корупціонер Олександр Кияшко!

Ресторан Gaga знаходиться навпроти Київського апеляційного суду, на Липківського 45, прямо через дорогу і звісно, суддя суддя-корупціонер Олександр Кияшко ходить туди обідати, або замовляє іжу з цього ресторану до себе у кабінет.

Звісно, це не єдина історія, коли сімейка Квірікашвілі, вирішувала питання у державних органах за допомогою хабарів, про це і те, як вони можуть мати стосунок до міністра цийфрової трансформації Михайла Федорова, ми розповімо у наступних публікаціях.

Адвокат Лариса Криворучко - залізна леді адвокатури України

Нагадаємо, що саме суддя-корупціонер Олександр Кияшко зі своїми посіпаками Людмилою Кепкал та Маргаритою Васильєвою, 1 лютого 2023 року, винесли ухвалу, яким зобов'язали кваліфікаційно-дисциплінарну комісію адвокатуру Київської області розпочати репресії проти адвоката Лариси Криворучко.

Хабарникам Кияшко, Кепкал та Васильєвій не сподобалось, що адвокат Лариса Криворучко - залізна леді адвокатури України, вимагає від них дотримуватися Кримінально-процесуального кодексу України.

Вища рада правосуддя повинна відсторонити суддів-корупціонерів Київського апеляційного суду Олександра Кияшко, Людмилу Кепкал та Маргариту Васильєву, а НАБУ разом з Офісом генпрокурора, розпочати досудове розслідування, щодо їх систематичного хабарництва.

Усім, кого було прописано у цій публікації, ми залюбки дамо право на особистий коментар, звертайтеся на електронну пошту редакції: info@apravda.com або за телефоном +38 (044) 362 90 11.